• Informacje na temat:

  dorota wellman i syn

Artykuły na temat: dorota wellman i syn
 • Dorota Wellman rzadko mówi o synu. Teraz zrobiła wyjątek!

  Dorota Wellman (58 l.) wyjawiła, jakie ma kontakty z 26-letnim synem. Inni rodzice mogą jej tego pozazdrościć...

 • Dorota Wellman: Czasami mam głupawkę

  - To emocjonalny rollercoaster. W jednej chwili jesteśmy w kuchni, żartujemy z pogodynką, a za moment poruszamy tematy bardzo serio - mówi dziennikarka Dorota Wellman.

 • Dorota Wellman: Jestem otwarta na świat i ludzi

  Dorota Wellman (58 l.) swoją postawą życiową udowadnia, że ma duży dystans do siebie. Dziennikarka w wywiadzie wyjawiła, że poczucie własnej wartości wyniosła z domu. Odniosła się również do kwestii swojego wyglądu, który jest często komentowany w mediach.

 • Dorota Wellman jest optymistką

  Każdy nowy dzień witam z uśmiechem. To mój sposób na życie - wyjaśnia dziennikarka. Zdradza nam także, co nowego czeka widzów programu i jak czuła się na planie filmowym u Andrzeja Wajdy.

 • Dorota Wellman i jej ciemne strony. Nie żyje się z nią łatwo...

  Jaka naprawdę jest Dorota Wellman (58 l.)? Okazuje się, że dziennikarka posiada pewne mroczne strony, co niektórych może wręcz zszokować. Na ja wyszło, że nie żyje się z nią łatwo. "Jestem osobą wybuchową" - mówi sama o sobie i dodaje coś jeszcze.

 • Dziennikarka pisze książkę

  Dorota Wellman uwielbia łączyć pasję z pracą. Ostatnio ma szczególne powody do zadowolenia, ponieważ prowadzi program "Czytam, bo lubię"!

 • Dorota Wellman: Przez życie nie przejdę obojętnie

  Nie tylko Dorota Wellman (56 l.), ale także jej bliscy są wyczuleni na krzywdę innych ludzi.

 • Prokop i Wellman w serialu

  Darkowi Jankowskiemu (Tomasz Karolak) zaczyna się udawać! Życie zawodowe nabiera kolorów, o swoje prywatne nieustannie walczy. Jego podopieczni - zespół B27 (Tola Szlagowska i Blog 27) zadebiutowali w radiu , dzieciaki proszą ich o autografy. Kolejnym krokiem musi być telewizja? Darek jako ich menadżer sprawdza się coraz lepiej i rzutem na taśmę załatwia młodym muzykom wizytę w porannym programie "Dzień Dobry TVN" (odcinek 12, emisja 20 maja).

 • Dorota Wellman długo nie mogła zajść w ciążę. "Całkowicie się załamałam"

  Dorota Wellman (58 l.) zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. Zdradziła, że przed laty zmagała się z niepłodnością. Była załamana, kiedy starania jej i męża o dziecko nie przyniosły skutku. "W pewnym momencie całkowicie się załamałam" - mówi.

 • Ma jeszcze dużo do zrobienia

  Co skłoniło ją do oddania dużej sumy pieniędzy dla tych, którzy są w potrzebie? Kto i co ją napędza na co dzień? Dorota Wellman opowiada też o dorastającym synu.

Zdjęcia na temat: dorota wellman i syn
Wideo na temat: dorota wellman i syn
 • Dorota Wellman: Mam syna na wydaniu!

  Dorota Wellman zawiadomiła na antenie śniadaniówki TVN, że jej pociecha wciąż jest do wzięcia! "Mam syna na wydaniu, ale nie będę się do niczego wtrącać. Dla swojej synowej trzymam dwie rzeczy: pierścionek, który przechodzi z babci na babcię i Białą Marię" - oznajmiła w "Dzień Dobry TVN". Chciałybyście mieć taką teściową? (Dzień Dobry TVN/x-news)