• Informacje na temat:

  dorota wellman pierwsi w polsce

Artykuły na temat: dorota wellman pierwsi w polsce
 • Dorota Wellman cierpi na silną migrenę. "To rzecz, która mnie w końcu zabije"

  Dorota Wellman (57 l.) przyznała, że ma problemy z silną migreną. Sprawa jest bardzo poważna. Podczas napadu bólu pojawiają się kłopoty ze wzrokiem, mową oraz utrzymaniem równowagi. Czasem jest konieczna wizyta w szpitalu.

 • Dorota Wellman 20 lat temu: Byłam w zaawansowanej ciąży

  Dorota Wellman zaczynała swoją dziennikarską karierę 20 lat temu w telewizji Polonia 1. Z okazji jubileuszu "pierwszej prywatnej telewizji w Polsce" stacja przygotowała wspomnieniowy materiał "Z ziemi włoskiej do Polski".

 • Dorota Wellman zostanie ukarana za krytykę gwiazd TVN?!

  Moja wina, moja wina. Ja też czasami grzeszę - wyznaje w swoim najnowszym felietonie Dorota Wellman (54 l.). Porusza w nim temat wyolbrzymiania faktów przez dziennikarzy. - Zamiast pisać i mówić(...) dwa ostatnie przypadki krytykuje... gwiazdy stacji, w której pracuje. Trudno się nie domyślić, że modelką, o której pisze Wellman jest Joanna Krupa (36 l.), która w Polsce znana jest najbardziej jako...

 • Wellman zagra Krzywonos

  Takiej oferty pracy Dorota Wellman na pewno się nie spodziewała. Dziennikarka zagra Henrykę Krzywonos w filmie "Wałęsa" Andrzeja Wajdy.

 • Krystyna Mazurówna: Mam nadzieję, że niedługo Polska też będzie demokratycznym i wolnym krajem

  ..., Agnieszka Szulim, Maria Seweryn, Dorota Wellman, Zbigniew Wodecki, Aleksandra Woźniak, Aga Zaryan, Dorota Zawadzka i zespół Lao Che. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:(...) w Polaku. Dziś panowie mieszkają razem i w lipcu biorą ślub. "Pierwszy raz będę w życiu druhną!" - cieszy się Krystyna Mazurówna. Jest zaskoczona faktem, iż w Polsce nadal nie zostały wprowadzone...

 • Kobieta zmienną jest

  W tym programie kobiety zdradzają skrywane od lat tajemnice. Dzielą się z widzami życiowymi porażkami i radościami.

 • Anna Mucha zaśpiewała dla prezydenta

  Anna Mucha w roli Marylin Monroe zaśpiewała dla Prezydenta, Dorota Wellman jako Maria Skłodowska - Curie i Szymon Majewski wcielający się w Mikołaja Kopernika. Tym spotem Paczka zaskoczyła całą Polskę! Gwiazdy nie tylko inspirują Polaków, ale też same przekazują 1% na SZLACHETNĄ PACZKĘ!

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  Dorota Wellman powinna zastąpić Katarzynę Skrzynecką i poprowadzić 13. edycję "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • 20 lat TVN: Pamiętacie te programy i seriale?

  Gessler, Martyna Wojciechowska, Kinga Rusin, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Ewa Drzyzga, Małgorzata Rozenek-Majdan, Justyna Pochanke czy Anita Werner. Po 20 latach istnienia niewielka telewizja stała się...

 • Zrozumieć drugiego człowieka

  Poruszają tematy trudne, intymne, kontrowersyjne. Sprawy, które, jak wyznaje Dorota Wellman, wracają czasem w snach... - Pokazujemy różne postawy życiowe, by każdy mógł poznać inny sposób myślenia - wyjaśnia Paulina Młynarska.