• Informacje na temat:

  dorota williams

Artykuły na temat: dorota williams
 • Dorota Williams została babcią!

  Dorota Williams, naczelna stylistka TVN-u doczekała się swojego pierwszego...wnuka!

 • "TzG": Album kreacji

  Na rynku ukazał się właśnie album prezentujący najpiękniejsze kreacje "Tańca z gwiazdami" z ostatnich jedenastu edycji programu. Autorką i pomysłodawcą książki jest Dorota Williams, pionierka stylizacji telewizyjnej w Polsce.

 • "Druga szansa": To Dorota Williams ubiera gwiazdy serialu!

  Od lat to ona stoi za tym, jak wyglądają aktorzy wielu kultowych już dzisiaj produkcji telewizyjnych. Dorota Williams, kostiumograf, która odpowiada za stroje w „Drugiej szansie” opowiedziała o swojej pracy i pokazie mody, który zobaczymy w emitowanym 21 listopada odcinku serialu. Zdradziła nam, że i sama w nim wystąpi! Kogo zagra?

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Finał to wielkie emocje, ale i czas podsumowań. Kto okazał się niespodzianką tej edycji, a kto miał największego pecha? I co najważniejsze, kto wygra Kryształową Kulę? Swoimi uwagami dzielą się Dorota Williams i Agustin Egurrola. Oni znają ten program od podszewki.

 • "Druga szansa": Pokaz kolekcji Doroty Williams

  Nadworna stylistka TVN, Dorota Williams, bo o niej mowa, odpowiada za stylizacje aktorów grających w serialu "Druga szansa". Teraz debiutuje jako projektantka! Jej pionierską kolekcję najpierw(...) w Warszawie nosiły ją z satysfakcją" - zdradza Dorota Williams. Na czerwonym dywanie, a tym samym w serialu, pojawili się m.in. Tamara Arciuch, Maciej Musiałowski, Bartek Świderski, Bogna...

 • Ta płyta wreszcie w sklepach

  Miłośnicy Doroty Jaremy przez wiele lat musieli czekać na nowy solowy album utalentowanej wokalistki.

 • Williams ścięła włosy. Wygląda lepiej?

  Jak wam się podoba Dorota Williams w krótkiej fryzurce?

 • Co obejrzeć w kinie?

  "Wojna polsko-ruska", na podstawie budzącej duże kontrowersje i spory o wartość literacką książki Doroty Masłowskiej, wreszcie trafia na kinowe ekrany. Poza tym zobaczymy m.in. wysoko ocenianą przez krytyków "Hańbę", remake klasyki horroru "Piątek 13-ego" oraz drugą część przygód Bena Stillera w roli nocnego stróża w muzeum.

 • W sukni od Doroty Williams!

  Tamara Arciuch, czyli Karolina Łapińska z "Niani" i Anna Gruszyńska z "M jak miłość", była jedną z gwiazd pokazu, który uświetnił uroczystą galę promującą album Doroty Williams "Kreacje Tańca z gwiazdami". Wyglądała zjawiskowo! Zobaczcie sami!

 • Oscarowe kreacje

  W niedzielę, 27 lutego, oczy świata mody zwrócone były na czerwony dywan przed Kodak Theatre. Podczas oscarowej gali poznaliśmy efekty współpracy gwiazd, stylistów i projektantów mody. Które z kreacji przejdą do historii mody?

Zdjęcia na temat: dorota williams
 • Dorota Williams
 • Dorota Williams
 • Dorota Williams
Wideo na temat: dorota williams
 • "Diagnoza": Dorota Williams zdziała cuda kostiumem!

  Naczelna kostiumograf TVN, Dorota Williams, zdradziła nam, jak wyglądała praca nad garderobą gwiazd "Diagnozy". To właśnie Williams stoi za niesamowitą metamorfozą Mai Ostaszewskiej!

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Dorota Williams faworyzowała Kożuchowską? "Tylko Małgosia nosi Balmain"

  Dorota Williams opowiedziała o charakterystyce kostiumów, jakie przygotowuje dla bohaterów nowego serialu TVN „Druga Szansa”. - Bardzo ważne dla mnie jest to, że w zasadzie wszystkie postacie są ubierane w polskie marki, oprócz Małgosi Kożuchowskiej, która nosi Balmain, ale ona jako główna bohaterka musi być zrobiona w dosyć jednoznaczny sposób - przyznała stylistka. (Agencja TVN/x-news)

 • Z miłości do...

  Para głównych bohaterów, Marion (Vanessa Redgrave) i Arthur (Terence Stamp), to starsze małżeństwo, mieszkające w obskurnym blokowisku w Newcastle. Ona, niezmiennie pogodna, otwarta na ludzi, uśmiechnięta i życzliwa, uczęszcza na próby chóru emerytów, prowadzone przez młodą nauczycielkę śpiewu, Elisabeth (Gemma Arterton) w osiedlowej świetlicy. On, zgorzkniały, mrukliwy tetryk, skłócony z synem (Christopher Eccleston), stroniący od ludzi, dowozi tylko swoją schorowaną żonę, na wózku...

Dyskusje na temat: dorota williams