• Informacje na temat:

  dorota wysocka usa

Artykuły na temat: dorota wysocka usa
 • "Ranczo": Teraz rządzi Krystyna

  Lucy (Ilona Ostrowska) pojedzie do USA robić karierę, a w Wilkowyjach zajdą wielkie zmiany. Swoich sił spróbuje nowa pani wójt (Dorota Chotecka), a my pierwszy raz zobaczymy, jak mieszkańcy świętują Wigilię.

 • Serialowy przewodnik

  ...egzaminu i starać się o stypendium. Natalia odwiedza rodziców w Zakrzewiu. Ludmiła cieszy się, że Dorota i Michał się pogodzili. Jeleniowa decyduje, że wyjedzie z Frankiem na ferie do rodziców do(...) miniwitryny serialu "Terra Nova"! "Herosi" odc.14, 15 Powraca złe wcielenie Nathana. Próbuje on przekonać prezydenta USA do obławy na wszystkich ludzi, którzy mają nadprzyrodzone zdolności...

 • Serialowy przewodnik

  Grzelaków. Na parapetówce u Kostka i Ludki Maks opowiada, że Michał robił remont u Edyty. Wściekła Dorota wybiega z mieszkania. Odc.729: Hubert instaluje Wojtkowi kilka gier na laptopie. Chłopak(...) i Elle, by odszukali Claire i ściągnęli ją do siebie. Nathan i Peter jadą na Haiti, by znaleźć swojego ojca. Chcą ściągnąć go do USA, aby pomógł w walce z Arthurem. Oglądasz Herosów”? Sprawdź naszą...

 • Dorota Wysocka-Schnepf: Żona ambasadora

  Całe dorosłe życie musi godzić miłość do męża z zamiłowaniem do dziennikarstwa. Życie znów stawia przed nią trudne zadanie.

 • "Śpiewanie to nie zawody sportowe"

  W "Metrze" śpiewała główne role. Wróżono jej karierę piosenkarki, choć zaczynała jako tancerka, a jeszcze wcześniej pianistka. Wypadek na scenie zabrał jej cztery lata życia. Teraz napisali dla niej muzykę mistrzowie polskiej piosenki, a Instytut Sztuki uhonorował ją Stypendium im. Marka Grechuty. Z Joanną Lewandowską, piosenkarką, kompozytorką, autorką płyty "Najwcześniej później" (premiera 30 października 2006 roku) rozmawiał Maciej Łukasz Gołębiowski (miesięcznik "Hi-Fi i muzyka").