• Informacje na temat:

  dorota zawadzka jej rodzina

Artykuły na temat: dorota zawadzka jej rodzina
 • Dorota Zawadzka jak Młynarska! Też krytykuje Polaków nad Bałtykiem!

  Dorota Zawadzka jest zbulwersowana zachowaniem niektórych jej rodaków nad polskim morzem...

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • Dorota Zawadzka karci zachowanie polskich rodziców na wakacjach!

  Dorota Zawadzka (51 l.) znowu poucza. Tym razem suchej nitki nie zostawia na nieodpowiedzialnych polskim rodzicom...

 • Gwiazdy wspierają kampanię "Kocham. Nie biję"

  Omenaa Mensah, Magdalena Różczka i Marcin Perchuć zostali ambasadorami akcji "Kocham. Nie biję". Kampania ma na celu uświadomić konsekwencje stosowania kar cielesnych wobec dzieci. "Dzieci trzeba szanować, trzeba z nimi rozmawiać na równym poziomie" - zachęca Mensah.

 • "Klan": Daniel Zawadzki już nie udaje

  Pana postać w „Klanie” – Michał Chojnicki, dał się poznać jako doskonały tata. Niebawem rodzina się powiększy i byłoby to radosne wydarzenie, gdyby nie fakt, że... w ciąży jest zarówno żona, jak(...) chciała mnie za wszelką cenę do Janka upodobnić. A to farbowano mi włosy na czarno, a to próbowano przybliżyć charakterologicznie. Dziś jest inaczej. Kiedy Magda Wójcik zajęła miejsce mojej serialowej...

 • Jak została nianią Polaków?

  "Jak zostałam nianią Polaków" - wbrew pozorom nie jest to kolejny poradnik o wychowaniu, a raczej lekcja życia, którą Dorota Zawadzka odebrała sama. W wywiadzie-rzece Zawadzka opowiada o swoich lękach, pasji i politycznym zacięciu.

 • Zawadzka zszokowana aferą!

  Dorota Zawadzka (50 l.) żąda ujawnienia osoby, która utrzymuje, że w programie "Superniania" jednemu z dzieci podane zostały leki uspokajające.

 • Daniel Zawadzki: Jestem bystrzejszy

  Od 10 lat Daniel Zawadzki wciela się w postać Michała Chojnickiego. Nam powiedział, co go różni od serialowego bohatera, a co mają ze sobą wspólnego. Zdradził także, jakie sceny sprawiają mu największą trudność na planie.

 • "Klan": "Michał jest trochę ciamajdą" - rozmowa z Danielem Zawadzkim

  ...... Czym się różnicie? - Michał jest trochę ciamajdą, wszyscy mu to wypominają - żona, rodzina, znajomi. Jeśli powiem, że jestem nieco bystrzejszy, to chyba nie skłamię (śmiech). Oczywiście bronię...

 • Dorota Kolak: Szczerze i pogodnie

  11 października na ekrany kin wejdzie "Chce się żyć" - inspirowana prawdziwą historią, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, opowieść o niepełnosprawnym, a jednocześnie obdarzonym błyskotliwym umysłem Mateuszu. "Pogodny ton tego filmu jest jedną z tych rzeczy, które mnie najbardziej zaskoczyły" - mówi Dorota Kolak.