• Informacje na temat:

  dorota zawadzka teraz

Artykuły na temat: dorota zawadzka teraz
 • Dorota Zawadzka jest zbulwersowana zachowaniem niektórych jej rodaków nad polskim morzem...

 • Jak została nianią Polaków?

  "Jak zostałam nianią Polaków" - wbrew pozorom nie jest to kolejny poradnik o wychowaniu, a raczej lekcja życia, którą Dorota Zawadzka odebrała sama. W wywiadzie-rzece Zawadzka opowiada o swoich lękach, pasji i politycznym zacięciu.

 • Dorota Zawadzka: stres odbija się na jej zdrowiu

  Dorota Zawadzka (53 l.) ma teraz mnóstwo stresów. To wszystko odbiło się na jej wyglądzie. Media alarmują, że „Superniania” bardzo zmizerniała!

 • Jak wychować rodziców?

  Dorota Zawadzka opowiada o swoich sposobach na dzieci, dorosłych i... udany związek.

 • Dorota Zawadzka przeżyła szok! Jej syn trafi do więzienia?

  Dorota Zawadzka (53 l.) ma nie lada problem ze swoim synem. Mężczyzna został oskarżony o próbę gwałtu na swojej koleżance! Wkrótce rusza postępowanie sądowe.

 • Superniania: Robię to dla siebie

  W kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi znana psycholog Dorota Zawadzka. Partnerem i nauczycielem popularnej "Superniani" będzie Cezary Olszewski.

 • Dorota Zawadzka przeżywa trudne chwile! Syn Superniani to seksopiroman?!

  Pod koniec 2014 roku Dorota Zawadzka (53 l.) przeżyła ogromny wstrząs. Jej syn został oskarżony przez swoją koleżankę o próbę gwałtu oraz dotkliwe pobicie! Okazuje się, że dziewczyna bawiła się razem(...) zostawiły na Superniani suchej nitki. Każdy chciał wbić jej szpilę i udowodnić, że sama ma problemy we własnym domu. Teraz jej syn przeszedł serię badań, które mają sprawdzić, czy oskarżony nie jest...

 • Daniel Zawadzki: Jestem bystrzejszy

  Od 10 lat Daniel Zawadzki wciela się w postać Michała Chojnickiego. Nam powiedział, co go różni od serialowego bohatera, a co mają ze sobą wspólnego. Zdradził także, jakie sceny sprawiają mu największą trudność na planie.

 • "Klan": Daniel Zawadzki już nie udaje

  Gdy w roli Michała zastąpił Jana Wieczorkowskiego, wszyscy chcieli, by się do niego upodobnił. On jednak stworzył tę postać na nowo. Teraz jego bohater stanie przed nie lada dylematem. Jak sobie poradzi?

 • Dzieci nie wolno bić!

  Zna się na wychowaniu i chętnie dzieli się wiedzą. Dzięki programom "Superniania", "I ty możesz mieć superdziecko", a teraz "Na kłopoty Zawadzka" uczy, jak być dobrym rodzicem.

Wideo na temat: dorota zawadzka teraz
 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...

 • Koniec czasu. Wszystko zaczyna się teraz

  Twórcą tego filmu jest wizjoner, którego adekwatniej byłoby nazwać kompozytorem obrazu i dźwięku. Peter Mettler z kamerą przemierza świat, aby zbadać ludzkie koncepcje czasu. Jego film jest urzekającym połączeniem filmu dokumentalnego i spekulacji filozoficznej, poszerzającej ludzkie horyzonty. W drodze poprzez świat i czas reżyser odnajduje niesamowite połączenia pomiędzy pozornie oddalonymi od siebie rzeczami: wzory malowideł w świątyni buddyjskiej przypominają kolorowy układ kręgów w...

 • Tak to się teraz robi

  Kassie (Aniston), wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Bateman) ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale Kassie stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z pomocy dawcy spermy. W ostatniej chwili następuje całkiem nieoczekiwana podmiana. Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie