• Informacje na temat:

  dorota zielińska

Artykuły na temat: dorota zielińska
 • Czesław Mozil i Dorota Zielińska po raz pierwszy razem na salonach!

  Już od jakiegoś czasu plotkowano, że Czesław Mozil (36 l.) wreszcie się zakochał. Okazuje się, że to wszystko prawda i muzyk związał się ze swoja długoletnią znajomą i wspólniczką, Dorotą Zielińską. Do tej pory unikali wspólnych oficjalnych wyjść. Dlatego wzbudzili spore poruszenie, gdy razem pojawili się na pokazie serialu "Vinyl". Uwagę od uroczej partnerki wokalisty odwracał... jego strój! Trzeba przyznać, że jak na poważniejszą imprezę był on dość... oryginalny.

 • Nowe twarze w "Barwach szczęścia"

  Co łączy Dorotę Naruszewicz i Ewę Konstancję Bułhak? Już we wrześniu pojawią się w "Barwach szczęścia". Ich bohaterki to kobiety z pazurem.

 • Dorota Szelągowska w końcu przyznała, że ma faceta! Jest bardzo męski!

  ..., ale oni siebie tworzą. Takim przykładem idealnym jest urocza Kasia Zielińska" - stwierdziła Dorota. W dalszej części wywiadu celebrytka wygadała się, że już znalazła następcę Sztaby, choć nadal nie(...)Dorota Szelągowska (35 l.) szykuje się do nowego programu TVN, który już typowany jest na spory hit wiosennej ramówki. Córka Grocholi będzie w nim remontować kuchnie osób, które przypadkowo spotkała...

 • "Plebania" kontra "Barwy szczęścia"

  Już dziś kolejny, 5. odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają", w którym zgodnie z regulaminem odpadnie kolejny uczestnik. W ubiegłym tygodniu nominowane zostały... dwie kobiety: Małgorzata Teodorska ("Plebania") i Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia"). Która spośród nich będzie musiała opuścić program, dowiemy się o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat.

 • “Barwy szczęścia": Dorota Naruszewicz i Ewa Bułhak w “Barwach szczęścia"

  W nowym sezonie widzowie “Barw szczęścia" poznają dwie charakterne bohaterki: Grażynę (Ewa Konstancja Bułhak) oraz Elwirę (Dorota Naruszewicz). Sprawdź szczegóły!

 • Telekamery: Oto gwiazdy telewizji!

  Katarzyna Zielińska, Marek Bukowski, Agnieszka Cegielska, Tadeusz Sznuk i Robert Kozyra to jedni z tegorocznych laureatów Telekamer "Tele Tygodnia". 16. gala Telekamer odbyła się w poniedziałek, 11 marca, w warszawskim hotelu Sofitel Victoria i była połączona ze świętowaniem 20-lecia tego najpopularniejszego tygodnika telewizyjnego w Polsce.

 • Wlademar Obłoza wspomina swój ślub!

  Małżeństwo aktorskiej pary było zwieńczeniem... ponad 20-letniej znajomości. Poznali się, gdy Dorota chodziła na warsztaty teatralne, które on prowadził. Przypadkowe spotkanie po latach zaowocowało uczuciem. Wystarczyło jedno spojrzenie w oczy i już wiedzieli, że chcą być razem. - To był mój drugi ślub - wyznaje "Na żywo" aktor. Wspólnie z Dorotą zaplanowali kameralną uroczystość. - Nie...

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  Dorota Wellman powinna zastąpić Katarzynę Skrzynecką i poprowadzić 13. edycję "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • "Barwy szczęścia": Byliśmy na ślubie Marty i Artura! Zobaczcie zdjęcia!

  Marta (Katarzyna Zielińska) i Artur (Jacek Rozenek) nareszcie staną na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie "tak"! Poznaj szczegóły!

 • Doda nie musi przepraszać

  Wokalistka Dorota Rabczewska "Doda" i jej b. menedżerka nie muszą przepraszać wydawcy "Super Expressu" za sugestię, że tabloid komputerowo przerobił zdjęcia Dody tak, by pokazywały, że nie ma na sobie bielizny - zdecydował w czwartek 21 kwietnia Sąd Okręgowy w Warszawie.

Zdjęcia na temat: dorota zielińska
Wideo na temat: dorota zielińska
 • "Zawsze warto": Katarzyna Zielińska o Dorocie

  Dorota (Katarzyna Zielińska) Ma 37 lat, pracuje w banku i jest mamą trójki dzieci. Na studiach wyszła za mąż za Łukasza, który obiecując dobrobyt, stopniowo zabierał jej wolność i godność. Za nią wiele trudnych doświadczeń. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...

Dyskusje na temat: dorota zielińska
 • Re: "Pierwsza miłość": Podwójna randka na stoku

  Nowa Dorota Radosz (Kinga Preis) i Ewa Radosz (Agnieszka Grochowska) Lucyna Zielińska (Magdalena Boczarska) i Natalia Zielińska (Julia Pogrebińska)

 • Re: "O mnie się nie martw": Kasia Zielińska będzie serialową... rekordzistką!

  ...Agata Kulesza, Kinga Preis, Danuta Stenka, Dorota Kolak, Magdalena Cielecka, Urszula Grabowska - tylko kilka przykładów pierwszych z brzegu. Młode: np. Joanna Kulig. Utalentowanych aktorek nam nie brakuje, problem w tym, że na ekranie telewizora wciąż na siłę lansowane są te same twarze, a najciekawsze można zobaczyć głównie w teatrach.

 • Re: "Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio powraca po latach jako Luiza!

  Ewa (Anita Sokołowska) Dorota (Magdalena Stużyńska-Brauer) Pola (Joanna Liszowska) Basia (Katarzyna Dąbrowska) Hubert (Marcin Rogacewicz) Anka (Katarzyna Zielińska) Piotr (Rafał Cieszyński) Weronika (Kinga Preis)

 • Re: "Pierwsza miłość": Wigilijne spotkanie aktorów

  Na Planie Dorota Śmiałek (Karolina Gorczyca) Ewa Śmiałek (Magdalena Lamparska) Lucyna Zielińska (Agnieszka Kaczorowska) Basia Żukowska (Agnieszka Sienkiewicz) Daria Michalska (Marcelina Zawadzka) i Weronika Michalska (Marta Wierzbicka) Agnieszka Śmiałek (Honorata Skarbek)

 • Re: Kasia Zielińska pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym!

  BZDURA,kto tak powiedzial? ludzie wczesniej pobierali sie ale w czasach komuny a nie teraz! Na zachodzie ludzie pobieraja sie wlasnie w takim wieku, w ktorym sa gotowi do obowiazkow...pewni ,ze to ten parner!!!!

 • Re: Znów wystąpi w... "Tańcu z gwiazdami"

  sprawie i dzisiaj - niezmiennie - twierdzę, że u boku P.Gąsowskiego powinna stanąć cudowna w sposobie bycia Marzena Rogalska, albo tryskająca energią Dorota Wellman, albo wyluzowana Edyta Jungowska, a najlepsza byłaby jednak K.Skrzynecka - kwintesencja wszystkich tych cech. A Zielińska? Ona nawet do kabaretu się nie nadaje ! No może do zasiadania w ławach sejmowych ;-)))) - charytatywnie

 • Re: Znów wystąpi w... "Tańcu z gwiazdami"

  sprawie i dzisiaj - niezmiennie - twierdzę, że u boku P.Gąsowskiego powinna stanąć cudowna w sposobie bycia Marzena Rogalska, albo tryskająca energią Dorota Wellman, albo wyluzowana Edyta Jungowska, a najlepsza byłaby jednak K.Skrzynecka - kwintesencja wszystkich tych cech. A Zielińska? Ona nawet do kabaretu się nie nadaje ! No może do zasiadania w ławach sejmowych ;-)))) - charytatywnie ;-)))))