• Informacje na temat:

  doskonałość roku

Artykuły na temat: doskonałość roku
 • ​Gwiazdy na Gali Doskonałość Roku 2012 "Twojego Stylu"

  Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski, laureaci trzech Telekamer i Złotej Telekamery "Tele Tygodnia" za role Zosi i Jakuba Burskich w serialu "Na dobre i na złe", uświetnili swoją obecnością 18. Galę Doskonałość Roku "Twojego Stylu".

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • Gwiazdy wybrały najlepsze polskie kosmetyki 2013 roku

  Magdalena Cielecka, czyli Ada Lewińska z "Czasu honoru", Agnieszka Grochowska, czyli Dorota z "Ekipy", i Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", zasiadały w jury 19. edycji konkursu Doskonałość Roku "Twojego Stylu" i były gośćmi honorowymi uroczystej gali, podczas której ogłoszone zostały wyniki plebiscytu na najlepsze polskie kosmetyki 2013 roku.

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  W filmie Krzysztofa Zanussiego kolejny raz następuje wojna światów. Tym razem nie ma jednak mowy o pięknym filozoficznym traktacie, w którym tradycyjne wartości sygnowane imieniem Boga są konfrontowane z postępem i amoralnością. "Obce ciało", w którym korporacja ściera się w walce o władzę z klasztorem, przypomina raczej sensacyjny thriller klasy C - kiczowaty i śmieszny, bo nakręcony na poważnie.

 • Polscy "znawcy mody" rozpływają się nad kreacją Moniki Olejnik!

  Sukienka Moniki Olejnik (57 l.), którą założyła na galę "Doskonałość roku" wzbudziła sporo emocji...

 • "Katyń" filmem roku?

  Londyńskie Koło Krytyków Filmowych (London Film Critics' Circle Awards), najstarsza na świecie organizacja zrzeszająca krytyków filmowych, ogłosiła nominacje do swych dorocznych nagród. W kategorii "najlepszy film zagraniczny" szansę na wyróżnienie ma m.in. "Katyń" Andrzeja Wajdy.

 • "Na dobre i na złe":​ Kamilla Baar daje się uwodzić... modzie

  Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z "Na dobre i na złe", została kilka miesięcy temu pierwszą polską ambasadorką niemieckiej firmy Marc Cain, którą jury XV edycji plebiscytu Doskonałość Mody "Twojego Stylu" uznało za najlepszą zagraniczną markę odzieżową 2013 roku!

 • Poezja z letnich list przebojów

  W poszukiwaniu następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego, czy choćby talentów na miarę Katarzyny Nosowskiej, zerknęliśmy na notowania wakacyjnych list przebojów. Okazuje się, że tegoroczne hity lata nie zamykają się w schemacie: ona, on, wielka miłość, szczęśliwa bądź nieszczęśliwa, namiętność i tęsknota...

 • "Belfer": Sebastian Fabijański oświadczył się ukochanej!

  ...szaleństwa zakochani i planują wspólną przyszłość, wyszło na jaw w czerwcu tego roku. Pojawili się razem na uroczystej premierze filmu "Volta" Juliusza Machulskiego, w którym 33-letnia aktorka zagrała(...) ręki Olgi Bołądź od kilku dni lśni śliczny pierścionek - znak, że przyjęła oświadczyny ukochanego. Odtwórczyni roli Celiny Dłużewskiej w "Czasie honoru" pochwaliła się nim podczas gali Doskonałość...

 • Żegnaj, laleczko

  "Sucker Punch" , reż. Zack Snyder, USA 2011, dystrybutor Warner Bros. Entertainment Polska, premiera kinowa 25 marca 2011 roku.

Zdjęcia na temat: doskonałość roku
Wideo na temat: doskonałość roku