• Informacje na temat:

  dotychczasowe odcinki

Artykuły na temat: dotychczasowe odcinki
 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

 • Najsłabszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"

  Niecałe 3 miliony telewidzów oglądały wyemitowany 1 maja odcinek "Tańca z Gwiazdami". Weekendowym liderem talent-shows zostali "Mali Giganci". Finał rywalizacji maluchów oglądało w sobotni wieczór na antenie TVN-u 3,39 milionów widzów.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  .... Misja coraz bardziej się komplikuje, co niweczy dotychczasowe założenia Konrada. Ziuk. Młody Piłsudski PILOT SERIALU: Od dzieciństwa Józef przejawiał postawy patriotyczne. Będąc w sile wieku...

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • "Gra o tron": Premierowy odcinek bije rekordy

  Godzinny odcinek, zatytułowany "Dragonstone", pokonał więc dotychczasowego rekordzistę serii - finał poprzedniego sezonu"Gry o tron". Otwarcie 7. sezonu sprowokowało użytkowników Twittera do wygenerowania aż 2,4 milionów wpisów, co czyni "Dragonstone" najczęściej "twittowanym" odcinkiem w historii. W siódmym sezonie "GoT" Daenerys Targaryen wyrusza do Westeros wraz ze swoją armią, smokami...

 • "Taniec z Gwiazdami": Łukasz Garlicki odpadł, Ada Fijał zachwyciła [5. odcinek]

  Łukasz Garlicki odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Największą niespodziankę w 5. odcinku show Polsatu sprawił duet Ada Fijał - Krzysztof Hulboj, który w klasyfikacji jury wyprzedził dotychczasowych faworytów: Tatianę Okupnik i Tomasza Barańskiego. W następnym odcinku gwiazdy zatańczą z wybranymi przez widzów partnerami.

 • Nowe odcinki "Orange is The New Black" dopiero w przyszłym roku

  ...ktoś ma zginąć. W trzecim sezonie historia skupi się m.in. na postaci Dayi (Dascha Polanco), która do tej pory pojawiała się jedynie na drugim planie. Dotychczasowe retrospekcje z jej życia zaczną...

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • "Z Archiwum X": 15. odcinków, które trzeba obejrzeć przed premierą nowego sezonu

  Z okazji zbliżającej się premiery 10. sezonu "Z Archiwum X" prezentujemy 15 niezapomnianych odcinków, które ułatwią Wam odnalezienie się w mitologii serialu oraz przypomną najważniejsze wątki produkcji.

 • Kiepscy nie obchodzą walentynek

  Rodzina Kiepskich nie obchodziła nigdy walentynek - zapewnia ich serialowy sąsiad Paździoch, czyli Ryszard Kotys. "Nie przypominam sobie takiego odcinka" - przekonuje aktor.

Zdjęcia na temat: dotychczasowe odcinki
Wideo na temat: dotychczasowe odcinki
 • "Drogi wolności": Odcinek 2.

  . Jedno spotkanie między Ludwigiem i Lalą wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami.

 • "Przyjaciółki": Zwiastun 8. odcinka

  Już dziś kolejny odcinek „Przyjaciółek”, co spotka Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingę (Małgorzata Socha), Zuzę (Anita Sokołowska) i Patrycję (Joanna Liszowska)? Wszyscy bardzo martwią się o życie córki Leszka (Przemysław Sadowski). Inga jest przerażona faktem, że może być w ciąży z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Zobaczymy, w jaki sposób bycie rodzicem zmieni dotychczasowe życie Patrycji

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 6. odcinka

  narzeczonego, z którym odwiedza doskonale prosperującą firmę organizującą wesela. Basia wyciąga wnioski ze swojej dotychczasowej działalności. Ojciec Wiktora (gościnnie: Jan Jankowski) ma zawał. Chłopak

Dyskusje na temat: dotychczasowe odcinki
 • Re: Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  jeżeli serial będzie dostępny na naziemnym TVN to będę oglądać ,bo dodatkowo nie płacę . jednak dotychczasowe odcinki były "wyraziste i okrutne ".

 • Re: "Homeland" znika z Jedynki!

  Świetny serial, ale juz dawno oglądnęłam dotychczasowe odcinki w internecie. Nie moge sie doczekac kolejnych, a te dopiero we wrześniu. Nie wiem, jak się ten film mógł nie podobac, nie znacie się!

 • Re: Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie...

  JA NA PEWNO OBEJRZĘ bo dotychczasowe odcinki były urokliwe i z bardzo dobrym scenariuszem.Na tle głupawych sitcomów jakie nam serwuje TV ten wybija się na plus.

 • Wiosenny powrót nad rozlewisko

  Jako fanka serialu czekam na ciekawy rozwój wydarzeń nad rozlewiskiem. Lubię oglądać w fajnych, poważnych rolach aktorkę, panią J.Brodzik. Ufam, że ta część serialu będzie równie życiowa jak dotychczasowe odcinki i z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy przygód miłych i nieszczęśliwych w swoim rodzaju Pań z nad rozlewiska. Pozdrawiam.