• Informacje na temat:

  doug jones aktor

Artykuły na temat: doug jones aktor
 • "Star Trek: Discovery": Klingoni wracają

  Wygląda na to, że prace nad nowym "Star Trekiem" w końcu zaczynają nabierać tempa - do obsady dołączyło wczoraj dwóch nowych aktorów i jedna aktorka.

 • "The Flash": Carlos Valdes zdradza sekrety serialu

  ...o pojawieniu się Douga Jonesa w serialu? - Doug Jones jest niesamowity. Nie wiem, czy mogę ujawnić, na czym dokładnie polega jego moc, ale ma ona związek z oczami. Nic więcej nie zdradzę. Świetnie się z nim pracuje. Szczerze mówiąc, kiedy pierwszy raz się pojawił na planie, trochę mnie onieśmielił. Pomyślałem sobie "Wow, rozmawiam z Dougiem Jonesem!", i na chwilę mnie zatkało. Powiedziałem mu, jak...

 • Zwiastuny seriali z Comic Con 2017, których nie możecie przegapić

  Isaaca i Michelle Yeoh. W obsadzie znaleźli się również Terry Serpico, Sam Vartholomeos, Doug Jones, Anthony Rapp, Chris Obi, Shazad Latif i Mary Chieffo. Stranger Things W najnowszych odcinkach(...)"? Supergirl W trzeciej serii przygód Kary Danvers ponownie zobaczymy Calistę Flockhart (aktorka pojawi się już w premierowym odcinku). Do obsady dołączyli ostatnio m.in. Erica Durance, Carl Lumbly...

 • Brad Pitt nie chce zabijać

  wycofała się Nicole Kidman ( "Godziny" ), a typowana na jej następczynię Catherine Zeta Jones ( "Chicago" ) także ostatecznie odmówiła przyjęcia roli. Prawdopodobna rezygnacja gwiazdora nie oznacza upadku całego przedsięwzięcia, producenci ze studia Regency zamierzają nakręcić film z udziałem innego aktora.

 • Nominacje do Złotych Globów

  Tegoroczne nominacje do Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood, zostały zdominowane przez dwa filmy - "Traffic" Stevena Soderbergha i "Gladiatora" Ridley'a Scotta. Oba zostały nominowane aż w pięciu kategoriach.

 • Gwiazda "Piratów" w głośnym remake'u

  Bill Nighy negocjuje swój udział w remake'u znanego filmu akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem, "Pamięć absolutna". Aktor wystąpi u boku obsadzonego w głównej roli Collina Farrella.

 • Seriale! Grać czy nie grać?

  Amerykańskie seriale osiągnęły w ostatnim czasie taki poziom, że wiele osób ceni je obecnie bardziej niż hollywoodzkie filmy. Podobnie jest z aktorami, którzy coraz chętniej przyjmują propozycje od AMC, HBO, Showtime czy ABC. Czasem udział w "tasiemcu" jest dla nich jedyną szansą na zrobienie kariery, innym razem wiąże się jednak z zaszufladkowaniem.

 • Państwo Smith jednak w akcji?

  Wygląda na to, że projekt "Mr. and Mrs. Smith" nadal ma szansę realizacji. Sensacyjny obraz, w którym u boku Brada Pitta ( "Zawód: Szpieg" ) miała wystąpić Nicole Kidman ( "Godziny" ) jeszcze niedawno wydawał się być skazany na niepowodzenie z powodu rezygnacji australijskiej gwiazdy. Okazuje się jednak, że rozmowy w sprawie występu w obrazie rozpoczęła Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ).

 • Najpotężniejsi ludzie Hollywood

  Amerykański magazyn Premiere ogłosił listę 100 najpotężniejszych ludzi Hollywood. Na pierwszym miejscu znalazł się Sumner Redstone, 77-letni prezes firmy Viacom. Większość listy, a przede wszystkim pierwsza dziesiątka, zdominowana jest właśnie przez szefów studiów filmowych bądź potentatów medialnych.

 • Ale to już było... Najlepsze sequele 2013

  Wchodząca na ekrany naszych kin w walentynki "Szklana pułapka 5", to tylko jeden z wielu sequeli, które przyjdzie nam w tym roku oglądać. Już niebawem możemy liczyć na kontynuacje kolejnych spektakularnych filmowych serii...

Wideo na temat: doug jones aktor
 • Fair Game

  Najnowszy film Douga Limana, twórcy takich kinowych przebojów jak "Tożsamość Bourne'a" i "Mr. & Mrs. Smith", to trzymający w napięciu polityczny thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Film oparty na faktach opowiada o dramatycznych losach tajnej agentki CIA Valerie Plum, która z dnia na dzień została zdemaskowana na skutek prasowego przecieku. Doug Liman po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem w budowaniu napięcia. Tym razem jednak nie ogranicza się jedynie do dostarczenia widzom znakomitej...

 • Na skraju jutra

  Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas,...

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.