• Informacje na temat:

  douglas rak

Artykuły na temat: douglas rak
 • Zmarła Diana Douglas

  Aktorka, modelka i pierwsza żona Kirka Douglasa, Diana Douglas, zmarła w wieku 92 lat. Przegrała walkę z rakiem.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Syn Michaela Douglasa dotkliwie pobity

  Michael Douglas (73 l.), wielki hollywoodzki gwiazdor i mąż Catherine Zety-Jones, w wieku 73 lat został pierwszy raz dziadkiem. O wnuczkę Luę Izzę postarał się najstarszy syn aktora, Cameron. Niegdyś zakała rodu.

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas rozwodzą się?!

  Dopiero w ostatnich dniach wyszło na jaw, że małżeństwo Michaela Douglasa (68 l.) i Catherine Zeta-Jones (43 l.) od ponad pół roku jest fikcją. Choć para podtrzymywała ją przez kilka miesięcy, pojawiając się wspólnie na imprezach, od dłuższego czasu nie mieszka razem. Douglas wynajął dom od bogatego znajomego i wprowadził się tam. Stało się to, czego obawiali się ich bliscy - rozstanie po...

 • Douglas: Rak z powodu stresu

  Słynny aktor - Michael Douglas - jest przekonany, że zachorował na raka, ponieważ ostatni rok był dla niego niezwykle stresujący.

 • Michael Douglas martwi się o zdrowie żony!

  Michael Douglas (69 l.), który chorował na raka gardła, martwi się teraz o swoją żonę. Catherine Zeta-Jones (44 l.) pali ponoć jak smok!

 • Michael Douglas kłamał w sprawie raka

  Michael Douglas przyznał w telewizyjnym wywiadzie, że po przejściu 2-letniej terapii szanse na powrót raka języka wynoszą tylko 5 procent. Języka, nie krtani? Okazało się, że gwiazdor okłamał fanów co do natury swej choroby.

 • Douglas: Dostałem raka od seksu oralnego!

  Michael Douglas od sierpnia 2010 roku do stycznia 2011 walczył z nowotworem gardła. Początkowo był przekonany, że to efekt wieloletniego picia i palenia. Jednak ostatnio odkrył zupełnie inny powód swojej choroby. "Mój nowotwór spowodowany był przez wirus HPV, który przenoszony jest drogą płciową. Dostałem raka od seksu oralnego. Zalecam wszystkim, aby najpierw kazali się zbadać swojemu partnerowi...

 • Douglas zagra w filmie pomimo raka

  Michael Douglas czuje się coraz lepiej. Pomimo choroby nowotworowej weźmie planowo udział w filmie biograficznym o Liberace, który nakręci Steven Soderbergh. Zdjęcia rozpoczną się najwcześniej za pół roku.

Zdjęcia na temat: douglas rak
Wideo na temat: douglas rak
 • Nie żyje Diana Douglas

  Nie żyje Diana Douglas. Matka Michaela Douglasa, aktorka i modelka przegrała walkę z rakiem. Miała 92 lata.

 • Jak ona to robi?

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą...

 • Wall Street: Pieniądz nie śpi

  Kontynuacja "Wall Street" Olivera Stone'a, jednego z kluczowych filmów lat 80-tych. Michael Douglas ponownie w roli Gordona Gekko, która przyniosła mu Oscara, a partnerują mu: Shia LaBeouf ("Transformers") i nominowany do Oscara za film "Milk" Josh Brolin. Gdy światowa ekonomia staje w obliczu katastrofalnego kryzysu, młody makler z Wall Street pozyskuje do współpracy skompromitowanego Gekko, prosząc go o pomoc w podwójnej misji: chce zapobiec nadciągającemu kryzysowi i odnaleźć tych, którzy...

Dyskusje na temat: douglas rak
 • Re: Zmarła Diana Douglas

  Przegrała z rakiem? To raczej rak się poddał. 92 lata to marzenie żeby dożyć w Polsce będąc zdrowym. Na raka umiera się w pierwszym do trzeciego roku emerytury.

 • Re: Zmarła Diana Douglas

  92 lata i przegrała walkę z rakiem. Na coś trzeba umrzeć ale pewnie w Polsce już dawno by leżała w grobie bo nie rak ale PO i NFZ szybko by ją zakopało.