• Informacje na temat:

  dougray scott zdjęcia

Artykuły na temat: dougray scott zdjęcia
 • Trzeci sezona superserialu

  ...się dziecka z inną kobietą. Do tego elitarnego klubu w trzeciej serii dołączą: zabójczo przystojny Orson Hodge (Kyle MacLachlan), Ian Kavanaugh (Dougray Scott), który zdobywa miłość Susan oraz Austin(...), który zdobył nagrodę Złotego Globu zanim zakończono zdjęcia do pierwszego sezonu. Łącznie już trzykrotnie przyznano mu tę nagrodę w kategorii za "Najlepszy serial komediowy lub musical" (w 2004, 2005

 • Piłkarz Dougray Scott

  Dougray Scott ( "Mission: Impossible 2" ), Emilia Fox ( "Pianista" ), Shaun Parkes ( "Mumia powraca" ) i Jimi Mistry ( "Guru" ) grają główne role w filmie "You Don't Have to Say You Love Me". Jest to niezależny brytyjski romantyczny komediodramat o grupie przyjaciół, którzy od dzieciństwa grają razem w drużynie piłkarskiej. Obraz stanowi przeróbkę holenderskiego filmu "All Stars".

 • Film o futbolowych chuliganach

  Sean Bean ( "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" ) i Dougray Scott ( "Mission: Impossible 2" ) są gwiazdami filmu "The Football Factory", opowiadającego o wybrykach angielskich kibiców piłki nożnej. Zdjęcia rozpoczęły się kilka dni temu w Wielkiej Brytanii.

 • Cała prawda o miłości

  Jennifer Love Hewitt ( "Wielki podryw" ), Dougray Scott ( "Mission: Impossible 2" ) i Jimi Mistry ( "Guru" ) występują w brytyjskiej komedii romantycznej "The Truth About Love". Zdjęcia rozpoczęły się przed Świętami Wielkanocnymi w Bristolu.

 • Emily Watson muzą Dougray'a Scotta

  Emily Watson, gwiazda filmu Larsa von Triera "Przełamując fale" oraz Dougray Scott, bohater przeboju "Mission: Impossible 2" , wystąpią wspólnie w biograficznej opowieści o burzliwym życiu angielskiego poety i prozaika Dylana Thomasa. Produkcja ruszy w styczniu 2003 roku.

 • Bond 21

  Jeszcze na dobre nie ruszyły prace nad dwudziestym z kolei filmem o przygodach agenta 007, a już pojawiają się spekulacje, kto zagra w Bondzie numer 21. Pierce Brosnan zdecydował bowiem, że filmem "Beyond the Ice" pożegna się z rolą superagenta. Jak już informowaliśmy, zdjęcia do "Beyond the Ice" mają rozpocząć się w przyszłym roku, a film ma zostać ukończony w 2002 r. Producenci myślą już jednak

 • James Bond: Pierwszy aktor

  Brytyjski aktor David Walliams, bohater popularnego serial u "Little Britain", wystąpi w nowym filmie o Jamesie Bondzie. Aktor nie wcieli się jednak w agenta 007, zagra jedynie rolę epizodyczną. Producenci już od kilku miesięcy nie mogą się zdecydować, komu powierzyć główną rolę w obrazie "Casino Royale".

 • Roland Joffe gościem Off Plus Camera

  Gościem specjalnym festiwalu Off Plus Camera będzie w tym roku reżyser i scenarzysta Roland Joffe ("Pola śmierci', "Misja"), którego najnowszy film "Gdy budzą się demony" będzie miał w Krakowie uroczystą premierę. Towarzyszył będzie mu autor zdjęć Dick Pope, (na stałe współpracujący z Mike'em Leigh), który zasiądzie w składzie jury Konkursu Głównego "Wytyczanie drogi".

 • Tylko one są "Gotowe na...

  23 września (niedziela) o godz. 22:00 Telewizja Polsat rozpoczyna emisję 3. sezonu kultowego amerykańskiego super serial u - "Gotowe na wszystko".

 • Roland Joffe: Podziwiam Polskę

  Autor filmów "Pola śmierci", "Misja" i "Szkarłatna litera", brytyjski reżyser Roland Joffe powiedział, że "podziwia Polskę" i myśli o współpracy z jednym z polskich studiów filmowych. Artysta jest gościem festiwalu Off Plus Camera w Krakowie.