• Informacje na temat:

  dowbor katarzyna ogród

Artykuły na temat: dowbor katarzyna ogród
 • Katarzyna Dowbor: Moja córka wszystko wie najlepiej

  Katarzyna Dowbor (57 l.) choć jest sama, wcale nie czuje się samotna. Dla mężczyzny nie planuje zmieniać ani siebie, ani swojego dotychczasowego życia. Nie kryje, że córka Marysia, która przechodzi okres dojrzewania, daje jej nieźle popalić!

 • Katarzyna Dowbor: Cieszę się każdym dniem

  ...kopa do życia - wyznaje Katarzyna Dowbor (56 l.). Pani córka Marysia jest nastolatką. To trudny wiek... Bardzo jej ufam. Ona jest mądrą, rozsądną dziewczynką, która wie, co można, a czego nie. Ciągle(...) jesteśmy zachwycone. Mamy teraz naprawdę duży ogród, o którym zawsze marzyłam - aż dwa tysiące metrów kwadratowych. Sama Pani sadzi drzewa i dogląda roślin? Początkowo pomagał mi ogrodnik, ale w tej...

 • Nowy program Katarzyny Dowbor

  Telewizyjna Dwójka szykuje konkurencję dla programu TVN Meteo i TVN - "Maja w ogrodzie". Od marca stacja rozpocznie emisję nowego poradnikowego magazynu o ogrodach. Poprowadzi go Katarzyna Dowbor.

 • Jesienne nowości Polsatu

  Koniec lata to dla telewizji Polsat pierwszy dzwonek nowej, jesiennej ramówki. I tym razem ogrody warszawskiej Vilii Foksal rozświetliły gwiazdy spod znaku Słońca.