• Informacje na temat:

  dowbor - mąż katarzyny

Artykuły na temat: dowbor - mąż katarzyny
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Na mamę zawsze mogą liczyć

  Zbliża się moment, w którym Joanna Koroniewska (39 l.) i jej mąż Maciej Dowbor (39 l.) powitają na świecie drugie dziecko. Wiele wskazuje na to, że będzie to kolejna dziewczynka. Aktorka i prezenter mają pełne wsparcie Katarzyny Dowbor (58 l.), która pomaga im, jak tylko może.

 • Katarzyna Dowbor błyszczy przy mężu Torbickiej!

  Dawno Katarzyny Dowbor (55) nie widziano w tak doskonałym humorze. Na konferencji prasowej, zapowiadającej jej nowy program, prezenterka pojawiła się z mężem Grażyny Torbickiej.

 • Joanna Kurowska: Nie żyje jej mąż!

  ...wielokrotnie nagradzany na rozmaitych festiwalach" - czytamy na stronie serwisu sportowego TVP. Grzegorz Świątkiewicz w przeszłości był mężem Katarzyny Dowbor. Składamy najszczersze wyrazy współczucia.(...)W życiu Joanny Kurowskiej nastały trudne chwile. Jak donoszą media, zmarł jej mąż, dziennikarz TVP Grzegorz Świątkiewicz. Mężczyzna osierocił nastoletnią córkę Zosię. "W wieku 55 lat zmarł...

 • Katarzyna Dowbor: Chciała zniszczyć życie żonie swojego kochanka

  Katarzyna Dowbor (49 l.) przeżyła długi romans z żonatym mężczyzną.

 • Joanna Kurowska: Zanim urodziła się Zosia, jedno moje dziecko zmarło

  Bardzo cierpiała, gdy zachorował jej ukochany mąż. Choć dzielnie o niego walczyła, nie zdołała mu pomóc. Ciężko jej było pogodzić się ze śmiercią brata, dziecka i kuzyna.

 • Joanna Kurowska pogrążona w żałobie

  Joanna Kurowska (49 l.) wyjawiła, że jej mąż, Grzegorz Świątkiewicz (55 l.), zmarł po ciężkiej i długiej chorobie.

 • Małgorzata Foremniak przeżywała rozstanie z mężem. Właśnie mija 10 lat, odkąd się wyprowadził!

  Równo 10 lat temu, dzień przed Wigilią, w życiu Małgorzaty Foremniak (48 l.) wydarzyło się coś, co głęboko ją poruszyło. Mąż wyprowadził się z domu i z życia aktorki. Już nigdy nie udało jej się stworzyć trwałego związku.

 • "Ślad": Joanna Koroniewska planuje... trzecią ciążę?

  Koroniewska znów zastanawia się nad powiększeniem rodziny, bo wcale nie przestała myśleć o synu. Podobno o męskim potomku marzy jej mąż, dziennikarz i prezenter Maciej Dowbor. - Maciek chciałby mieć(...). To, że wrócił do Joanny Koroniewskiej, jest podobno zasługą jego mamy, Katarzyny Dowbor, która postawiła sobie za punkt honoru uratować związek syna. Podobno to właśnie ona namówiła go, by oświadczył...

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  Katarzyny od pewnego czasu wyczynowo uprawia triathlon, dlatego niemal wszędzie porusza się teraz na rowerze. W pewnym momencie na środku ulicy coś młodego Dowbora zdenerwowało, zszedł z roweru i rzucił(...) l.), pracującym jak Dominika w Teatrze Narodowym. W domu na siostrzyczkę czeka Julia (8 l.), córka aktorki z poprzedniego związku z Bartoszem Głogowskim (35 l.).  Mąż Aliny Janowskiej (91

 • Jak Dowbor remontuje dom?

  "Nasz nowy dom" to nowy program telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą, jak w ciągu pięciu dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. Gospodynią reality-show jest Katarzyna Dowbor.