• Informacje na temat:

  dowbor popielewicz

Artykuły na temat: dowbor popielewicz
 • Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży zaręczyli się?!

  Wiele wskazuje na to, że Grzegorz Hyży (27 l.) poprosił Agnieszkę Popielewicz (30 l.) o rękę!

 • Agnieszka Popielewicz: Zostać miss

  7 grudnia Agnieszka Popielewicz poprowadzi galę 25-lecia Miss Polski. Ale w takim widowisku nie debiutuje. 9 lat temu była... uczestniczką i znalazła się w finale!

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub. Trzymali gości w napięciu do ostatniej chwili!?

  Joanna Koroniewska (36 l.) i Maciej Dowbor (36 l.) zadbali, by o ich ślubie nikt nie dowiedział się przed czasem.

 • Popielewicz Miss Polski? Prawie...

  W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

 • Maciej Dowbor

  Syn znanej prezenterki Katarzyny Dowbor, absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę rozpoczął od radiowej Trójki, gdzie był wydawcą i prowadzącym programu "Departament Sportu(...) m.in. program "Pytanie na śniadanie" Od 2007 prowadził wraz z Maciejem Rockiem i Agnieszką Popielewicz cotygodniowy magazyn cykliczny "Się kręci". Od 2 marca 2012 prowadzi taneczne show Polsatu "Got...

 • Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży spotkają się w...."Tańcu z Gwiazdami"

  Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży w najbliższy piątek będą mieli nie lada okazję by spotkać się... w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami".

 • Sykut "wygryzła" Popielewicz

  Paulina Sykut pnie się na sam szczyt, a Agnieszka Popielewicz zeszła na drugi plan...

 • Skiba z Big Cyca schudł już ponad 10 kg!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" wyrusza w sylwestrowy rejs przebojów dookoła świata. Wśród najlepszych polskich artystów nie mogło zabraknąć tych, przy których muzyce trudno o lepszą zabawę, czyli Big Cyca. Jak zdradza Krzysztof Skiba, w ostatnim czasie udało mu się schudnąć aż 10 kilogramów. Artysta obiecuje, że do koncertu zrzuci jeszcze więcej!

 • Co Maciek Dowbor zrobi dla Cichopek?

  Choć Maciek świetnie dogaduje się z innymi koleżankami z Polsatu - m.in. Agnieszką Popielewicz czy Pauliną Sykut - nie ukrywa, że to z Cichopek współpracuje mu się najlepiej. Dlaczego? Informator "Na(...) Maćkowi show" - mówi. Poza tym para już od wielu lat zna się też dobrze na gruncie prywatnym, głównie za sprawą Joanny Koroniewskiej, gwiazdy "M jak miłość" i życiowej partnerki Dowbora. Czy teraz...

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

Zdjęcia na temat: dowbor popielewicz
Dyskusje na temat: dowbor popielewicz
 • Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor

  Za krótkie rekawy Panie Dowbor...konferansjer powinen miec mankiecik koszulki parę cm wystający...niedbalstwo!

 • Re: Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor

  KOBIETY CIEZARNE SA WYSTAWIANNE NA SZEROKA OGLADALNOSC. ROZPOREK POD SAMO KROCZE A BRZUCH BRZEMIENNY-WIDOK OKROPNY NIC WSTYDU NI SKROMNOSCI. TO NIE JEST WIDOK DO PODZIWIANIAI JESZCZE W SZPILACH. CO NIE MACIE INNEJ LADNIEJ PREZENTUJACEJ SIE KANDYDATKI,JEST CIEZARNA WIEC IDZIE NA ODSTAWKE NA PEWIEN CZAS JEST MILIONY KOBIET ,KTORE MOGA POPROWADZIC TEN PROGRAM.