• Informacje na temat:

  dr conrad murray

Artykuły na temat: dr conrad murray
 • Conrad Murray niewinny?

  ...zaufania między lekarzem a pacjentem, a jego działania doprowadziły do zgonu piosenkarza w 2009 roku. "Dowody w tej sprawie są nadzwyczaj jasne - ukazują, że Conrad Murray dopuścił się przestępczych zaniedbań, że Conrad Murray spowodował śmierć Michaela Jacksona, że Conrad Murray pozbawił Prince'a, Paris i Blanketa ojca" - powiedział prokurator. Lekarz, który miał pomóc Jacksonowi w powrocie do...

 • Conrad Murray na wolności

  Po dwóch latach za kratkami więzienie opuścił Conrad Murray, lekarz skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona.

 • Dzieci Michaela Jacksona wściekłe na lekarza ojca!

  Doktor Conrad Murray właśnie wyszedł na wolność i udzielił pierwszego wywiadu, w którym zdradził bardzo intymne szczegóły z życia króla popu. Dzieci gwiazdora są oburzone...

 • Conrad Murray: Wychudzony, osiwiały...

  Lekarz skazany za spowodowanie śmierci Michaela Jacksona po wyjściu z więzienia wygląda jak cień dawnego siebie.

 • "Dr Murray mówił, że Michael jest całkowicie zdrowy"

  Na toczącym się przed sądem w Los Angeles procesie Conrada Murraya , osobistego lekarza zmarłego w 2009 r. "króla popu" Michaela Jacksona , świadek Kathy Jorrie oświadczyła w środę, że Murray wielokrotnie zapewniał ją, iż stan zdrowia Jacksona "jest doskonały" .

 • Conrad Murray: Dla Michaela to było kłębowisko żmij

  Nagranie wiadomości głosowej skazanego lekarza Conrada Murraya rzuca nowe światło na okoliczności śmierci Michaela Jacksona i postępowanie firmy AEG Live, która organizowała jego niedoszłe występy w Londynie.

 • Lekarz Jacksona zachował licencję

  Osobisty lekarz Michaela Jacksona, Conrad Murray , któremu zarzuca się, że decydująco przyczynił się do przedwczesnej śmierci "króla popu", zachował licencję medyczną.

 • Conrad Murray płacze i błaga o pomoc

  Do mediów wyciekła taśma, na której skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona lekarz łka, szlocha i skarży się na swoją - rzekomo dramatyczną - sytuację.

 • Lekarz Jacksona nie przyznał się do winy

  Doktor Conrad Murray , osobisty lekarz zmarłego Michaela Jacksona, nie przyznał się przed sądem w Los Angeles do zarzutu nieumyślnego zabójstwa piosenkarza.

 • Conrad Murray: Sąd podtrzymał wyrok skazujący

  Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok w sprawie Conrada Murraya. Lekarza Michaela Jacksona został uznany winny nieumyślnego spowodowania śmierci Króla Popu.

Zdjęcia na temat: dr conrad murray
Wideo na temat: dr conrad murray
 • Lekarz Jacksona przed sądem w Los Angeles

  Dr Conrad Murray został oskarżony o spowodowanie śmierci Michaela Jacksona 25 czerwca ubiegłego roku poprzez podanie mu silnego środka znieczulającego propofolu oraz dwóch leków uspokajających.

 • Gabinet doktora Caligari

  Gabinet dr. Caligari to czołowy przedstawiciel ekspresjonizmu, film, z którego filmowcy czerpią wzorce po dziś dzień. To także klasyczny film grozy. Alan przychodzi do gabinetu tajemniczego doktora Caligari, gdzie wróż Cesare przepowiada, iż Alan pożyje jeszcze tylko do zmroku. Faktycznie, mężczyzna zostaje zamordowany a wróżbita staje się głównym podejrzanym. Cesare ucieka przed pragnącym go zlinczować tłumem, ale w końcu umiera z wyczerpania. Sprawę w swoje ręce postanawia wziąć Francis,...

 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...