• Informacje na temat:

  dracz krzysztof

Artykuły na temat: dracz krzysztof
 • "Artyści": Krzysztof Dracz w nowym serialu TVP2

  Wiosną na antenie TVP2 zadebiutuje serial zatytułowany „Artyści”. Będzie to 8-odcinkowa opowieść o kulisach funkcjonowania jednego z warszawskich teatrów. W obsadzie znaleźli się m.in. Krzysztof Dracz, Edward Lubaszenko i Dorota Segda. Serial powstaje z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce.

 • Krzysztof Dracz: Polski Louis de Funes

  - Jako dziecko recytowałem wiersze, ale dopiero, kiedy moja nauczycielka stwierdziła, że mógłbym być aktorem, pomyślałem o scenicznych występach - przyznaje Krzysztof Dracz.

 • "Świat według Kiepskich": Krzysztof Dracz - polski de Funes?

  ...- Jako dziecko recytowałem wiersze, ale dopiero, kiedy moja nauczycielka stwierdziła, że mógłbym być aktorem, pomyślałem o scenicznych występach – przyznaje Krzysztof Dracz.

 • Boska Komedia: Stenka najlepszą aktorką festiwalu!

  Danuta Stenka została wybrana najlepszą aktorką zakończonego w sobotę, 13 grudnia, 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia w Krakowie. Najlepszym aktorem został Piotra Skiby. Spektakl Krystiana Lupy "Wycinka, HOLZFŽLLEN" wygrał festiwal.

 • Świat według Kiepskich

  Mariola Kiepska nawiązuje znajomość z tajemniczym panem Romanem Ukulele (w tej roli gościnnie: Krzysztof Dracz). Przedstawia go rodzicom, którzy mają nadzieję,...

 • Kto zajrzy na ul. Ćwiartki?

  Dworzec kolejowy w kamienicy? U Kiepskich nawet to jest możliwe. Jak Ferdynand da sobie radę z zagrożeniem? Powstają odcinki nowej serii "Świata według Kiepskich", w której pojawią się m.in. Jan Wieczorkowski, Michał Koterski i Henryk Gołębiewski.

 • "Na dobre i na złe": Oto prawdziwy kochanek Lilki!

  Do obsady "Na dobre i na złe" dołączył 56-letni Krzysztof Dracz, niezapomniany Karol Chełmicki z "Egzaminu z życia" i Jerzy "Nestor" z "Artystów". Tym razem zobaczymy go w roli psychiatry Floriana, który okaże się życiowym partnerem Lilki (Iwona Bielska), matki profesora Barta (Piotr Głowacki).

 • Ogolono mi głowę na łyso i już

  - Od tybetańskich mnichów - lamów - zapożyczyłem tylko melodykę języka i specjalny tembr głosu - mówi znakomity aktor Krzysztof Dracz, który w serialu "Siła wyższa" wciela się w mędrca ze wschodu.

 • Bez skośnych oczu

  ...– Od tybetańskich mnichów – lamów – zapożyczyłem tylko melodykę języka i specjalny tembr głosu – mówi znakomity aktor wrocławski Krzysztof Dracz, który w serialu „Siła wyższa” wciela się w mędrca ze wschodu.

 • W warszawskim parku Skaryszewskim kręcono zdjęcia do ostatniego przed letnią przerwą odcinka serial u "Egzamin z życia". Tym razem młodzi bohaterowie podczas koncertu charytatywnego zbierali pieniądze dla chorego na Zespół Turnera, małego Kacpra. Na koncercie wystąpił filmowy kompozytor Seweryn Kleiberg oraz Perkoz ze swoim zespołem hip-hopowym - w tych rolach Krzysztof Globisz ( "Jasminum

Zdjęcia na temat: dracz krzysztof
Wideo na temat: dracz krzysztof
 • Krzysztof Dracz o "Świecie według Kiepskich"

  Dlaczego aktor tak chętnie występuje w "Kiepskich"? Skąd popularność tego sitcomu?

 • Krzysztof Dracz w nowym serialu TVP2 „Artyści”

  Wiosną na antenie TVP2 zadebiutuje serial zatytułowany „Artyści”. Będzie to 8-odcinkowa opowieść o kulisach funkcjonowania jednego z warszawskich teatrów. W obsadzie znaleźli się m.in. Krzysztof Dracz, Edward Lubaszenko i Dorota Segda. Serial powstaje z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce.