• Informacje na temat:

  drag queen w mam talent

Artykuły na temat: drag queen w mam talent
 • Paulina Lenda już po ślubie! Uroczystość była bardzo oryginalna

  O Paulinie Lendzie głośno zrobiło się kilka lat temu, gdy wzięła udział w show TVN-u, "Mam talent". Później wydała debiutancki album i ukończyła szkołę w Londynie. Po powrocie do Polski wraz(...) stroboskopie. Dostaliśmy też drugie obrączki w postaci tatuaży, które sprezentowali nam nasi znajomi" - zdradziła.  Było też "drag queen show", a na poprawinach spływ kajakami i pontonami.  Trzeba przyznać, że...

 • Nie tylko Conchita Wurst: Oni też lubią kobiece ubrania

  Madox stał się sławny dzięki udziałowi w 2. edycji programu "Mam talent". Od samego początku wzbudzał kontrowersje swoim wyglądem. Stylizaujący się na kobietę Madox wzbudził poruszenie wśród(...) drag queen. Conchita Wurst nie chce poddawać się zmianie płci. Mówi, że cały czas czuje się mężczyną. Nie przeszkadza jej to jednak zakładać kobiece ubrania i jednocześnie nosić brodę... Dzięki...

 • "Mam talent": Ostatni półfinał!

  W sobotni wieczór (28 listopada) będziemy już znali wszystkich finalistów drugiej edycji programu "Mam talent".

 • "Mam talent" bez Gienka!

  Tak jak przewidywaliśmy , nie obyło się bez kontrowersyjnych rozstrzygnięć przy wyborze półfinałowej czterdziestki trzeciej edycji programu "Mam talent".

 • "Mam talent": Zaskoczenie i wstyd

  W sobotni wieczór (28 listopada) poznaliśmy nazwiska ostatnich uczestników finału drugiej edycji programu "Mam talent". Awansowali akordeonista Marcin Wyrostek i wokalista Alex Martinez, ale jurorom bardzo zabrakło śpiewającej Ani Gogoli. "Jest mi wstyd" - komentował Kuba Wojewódzki.

 • "Mam talent!": Kto zwycięży?

  Show wchodzi w decydującą fazę. Zostało 40 uczestników, którzy pochwalą się swoim talentem w odcinkach na żywo.

 • Drapieżne kreacje Foremniak

  Łowcy talentów ruszyli w Polskę, by znaleźć najlepszych. Efekty ich polowań poznamy już 4 września, wtedy to bowiem rusza nowa edycja "Mam talent!". Będzie jeszcze mocniejsza, głośniejsza, zabawniejsza i... bardziej szalona!

 • Kora: Odtrutka na korporacyjny ucisk

  Ciemnoskóry uczestnik (!) "Top model" śpiewający "Sen o Warszawie" - w rozpoczętej w niedzielę (4 września) drugiej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" nie zabrakło niespodzianek.