• Informacje na temat:

  drake aktor

Artykuły na temat: drake aktor
 • Milion do wygrania w TVP

  Aktor Łukasz Nowicki poprowadzi show "Postaw na milion" w TVP 2. Program ruszy wiosną. Główną nagrodą jest milion złotych.

 • Niebywały sukces Kanadyjczyka

  Debiutancka płyta na 1. miejscu światowej listy bestsellerów i to w pierwszym tygodniu sprzedaży - takim sukcesem może pochwalić się 23-letni kanadyjski aktor, raper i wokalista - Drake.

 • Rihanna ma nowego faceta

  ...hip-hopowy Aubrey "Drake" Graham. Gwiazda podobno "promieniała szczęściem". Dziennikarze portalu People.com dowiedzieli się od osoby z otoczenia artystki: "Rihanna i Aubrey całą noc wymieniali pocałunki. Wyglądali razem uroczo. Oboje byli w bardzo dobrych humorach i Rihanna bawiła się z nim świetnie". 22-letni Graham, który jest także aktorem, zasłynął rolą przykutego do wózka inwalidzkiego...

 • Gildia Aktorów: Nominacje

  Gildia Aktorów Filmowych - SAG (Screen Actors' Guild) ujawniła we wtorek, 11 stycznia, nazwiska osób kandydujących do jej nagród za 2004 rok. Wśród nominowanych znaleźli się bohaterowie filmów: "The Aviator" , "Marzyciel" , "Za wszelką cenę" , "Ray" i "Bezdroża" .

 • Wyniki konkursu!

  ...- idealny, jestem we wSPAniałym miejscu... To jest taki mój Przepis na Życie Wiosną... ;) Jeśli chciałbyś być na miejscu Magdy i móc poznać aktorów ze swojego ulubionego serialu odwiedzaj Światseriali.pl...

 • Sprzedają płytę, której nie ma

  Kanadyjski aktor i raper Drake nie mógł ukryć zdziwienia, gdy zobaczył na listach przebojów swój album, którego jeszcze nie wydał!

 • Mroczek opiekunką do dzieci

  Popularny aktor, znany przede wszystkim dzięki serialowi "M jak miłość" spróbował ostatnio swoich sił jako... opiekunka do dzieci w programie "Dzień kangura". O tym jak ocenia swoje zmagania z gromadką rozbrykanych dzieciaków, opowiada w rozmowie z Emilią Chmielińską.

 • USA: Drake na szczycie, Adele pobiła rekord Michaela Jacksona

  Drugi studyjny album kanadyjskiego rapera i wokalisty Drake'a zadebiutował na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych. Z kolei Brytyjka Adele złotymi zgłoskami zapisała się w historii zestawienia.

 • Nowy Jork nagradza filmowców

  Obraz "Sideways" Alexandra Payne'a ( "Schmidt" ) został uznany przez recenzentów zrzeszonych w organizacji New York Film Critics Online (NYFCO) za najlepszy film mijającego roku. Za najlepsze kreacje aktorskie uhonorowano Jamiego Foxxa ( "Ray" ) i Imeldę Staunton ("Vera Drake").

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Laureaci

  "Gegen die Wand" ("Pod ścianą"), film Fatiha Akina o tureckich emigrantach w Niemczech, otrzymał Europejską Nagrodę Filmową za 2004 rok. Najlepszą aktorką Starego Kontynentu została Imelda Staunton ( "Vera Drake" ). W kategorii męskiej zwyciężył Javier Bardem ( "W stronę morza" ). Ceremonia rozdania nagród odbyła się w sobotę, 11 grudnia, w Barcelonie.

Zdjęcia na temat: drake aktor
Wideo na temat: drake aktor
 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.