• Informacje na temat:

  drake josh

Artykuły na temat: drake josh
 • "Igrzyska śmierci" znów w kinach: Kosogłos żyje

  21 listopada do kin wejdzie dalszy ciąg ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Do zjawiskowej obsady, w której znaleźli się Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Woody Harrelson i Donald Sutherland, dołączyła nominowana do Oscara Julianne Moore.

 • Josh Lucas kontra maszyna

  Josh Lucas ( "Dziewczyna z Alabamy" , "Hulk" ) zagra główną rolę w wielkim widowisku "Stealth", przygotowywanym dla studia Columbia. Aktor zagra dowódcę grupy pilotów, która musi zniszczyć nowoczesny myśliwiec sterowany przez sztuczną inteligencję. Zdjęcia rozpoczną się 19 stycznia 2004 roku.

 • Gwiazdy 2010 roku - sprawdź kto!

  W ubiegłym roku w większości publikacji trafnie wskazywano Lady GaGa jako największą nową gwiazdę 2009 roku w popie. O kim mówi się w kontekście 2010 roku? Sprawdź, kto będzie rządził na listach przebojów w kolejnych 12 miesiącach!

 • Wyścig po Oscary trwa

  Kolejna branżowa organizacja postanowiła docenić obraz "Sideways" . Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Assn.) przyznało filmowi w reżyserii Alexandra Payne'a aż osiem nominacji do swych dorocznych nagród. "Sideways" nominowany jest między innymi w najważniejszej kategorii - "Najlepszy film 2004 roku".

 • Roland Joffe gościem Off Plus Camera

  Gościem specjalnym festiwalu Off Plus Camera będzie w tym roku reżyser i scenarzysta Roland Joffe ("Pola śmierci', "Misja"), którego najnowszy film "Gdy budzą się demony" będzie miał w Krakowie uroczystą premierę. Towarzyszył będzie mu autor zdjęć Dick Pope, (na stałe współpracujący z Mike'em Leigh), który zasiądzie w składzie jury Konkursu Głównego "Wytyczanie drogi".

 • Listopadowe premiery: Rihanna kontra Susan Boyle

  Zanim półki sklepowe zaleją bożonarodzeniowe kompilacje sprawdzamy, co ciekawego wytwórnie przyszykowały na listopad. O prymat na listach sprzedaży zapewne rywalizować będą Rihanna i Susan Boyle.

Zdjęcia na temat: drake josh
Wideo na temat: drake josh
 • To właśnie seks

  "To właśnie seks" to błyskotliwa i zabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

 • Kronika

  Film fantastyczno-przygodowy. Trzech przyjaciół nieoczekiwanie zyskuje niezwykłe moce, stawiające przed nimi możliwości, o których zwykli ludzie mogą tylko marzyć. Czy są przygotowani, by z nich skorzystać? W rolach głównych: Dane DeHaan (serial TV "Czysta krew") i Michael Kelly ("Władcy umysłów"). Reżyseria: Josh Trank (serial TV "Punkt krytyczny").

 • Fantastyczna Czwórka

  Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem. W rolach głównych: Miles Teller ("Whiplash",...

Dyskusje na temat: drake josh
 • Re: Prosto w serce

  lubie oglądać prosro w serce i ojca mateusza i i carly i drake i josh i wiktorie znaczy zwycięstwo i big time rush i wszystkie odcinki