• Informacje na temat:

  drake piosenkarz

Artykuły na temat: drake piosenkarz
 • Rihanna ma nowego faceta

  Po krótkim okresie potajemnych spotkań z piosenkarzem Chrisem Brownem, którego w lutym oskarżyła o pobicie, Rihanna pokazała się publicznie z nowym mężczyzną. Para nie szczędziła sobie czułości podczas imprezy w jednym z klubów w Nowym Jorku.

 • "Vera Drake" u boku Hilary Swank

  Imelda Staunton - zeszłoroczna nominowana do nagrody Oscara za rolę w filmie "Vera Drake" , wystąpi u boku zdobywczyni Oscara Hilary Swank ( "Za wszelką cenę" ) w filmie "Freedom Writers". Oparta na autentycznych wydarzeniach historia koncentruje się na postaci nauczycielki (Swank), która trafia do wyjątkowo rozwydrzonej i zdemoralizowanej klasy nastolatków. Staunton zagra koleżankę Swank

 • Po bijatyce gwiazd: Milionowe odszkodowanie?

  Piosenkarz Chris Brown i raper Drake zostali pozwani przez klub, w którym doszło do bijatyki sprowokowanej przez gwiazdorów.

 • To już koniec. O co się pokłócili?

  Raper Drake definitywnie zerwał znajomość z piosenkarką Rihanną.

 • Będzie walka rapera i piosenkarza?

  Pozostający w konflikcie raper Drake i wokalista Chris Brown otrzymali propozycję rozstrzygnięcia sporu na ringu bokserskim. Gwiazdorzy mieliby zarobić na walce po milionie dolarów!

 • Bójka gwiazdorów: Kto zaczął?

  Prawnik wokalisty Chrisa Browna zamierza udowodnić, że jego klient nie był odpowiedzialny za sprowokowanie bijatyki z raperem Drakem.

 • Zdeformowali modela. Jest pozew

  Romain Julien złożył pozew przeciwko piosenkarzowi Chrisowi Brownowi i raperowi Drake'owi.

 • Przyłapana z nowym chłopakiem

  Po krótkim okresie potajemnych spotkań z piosenkarzem Chrisem Brownem, którego w lutym oskarżyła o pobicie, Rihanna pokazała się publicznie z nowym mężczyzną.

 • Perfidny Justin Bieber

  Kanadyjski wokalista Justin Bieber postanowił poniżyć naigrywającego się z niego w internecie aktora i wokalistę Drake'a Bella.

 • Niesamowite: Adele odparła atak Lany del Rey!

  Album "21" brytyjskiej wokalistki Adele, mimo że ukazał się ponad rok temu, po raz kolejny zajął 1. miejsce amerykańskiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Lana del Rey, która wzbudziła mnóstwo emocji w ostatnich miesiącach, musi zadowolić się 2. miejscem.

Wideo na temat: drake piosenkarz
 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...

 • Sen o Warszawie

  "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, to pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Opowiadają o nim barwnie członkowie jego rodziny,...