• Informacje na temat:

  drake plotki

Artykuły na temat: drake plotki
 • Rihanna załamana. Jennifer ukradła jej Drake'a?

  Plotki o romansie Drake'a (30 l.) i Jennifer Lopez (47 l.) nabierają na sile. Rihanna już zdążyła udowodnić, że nie jest jej to obojętne..

 • Pomponik w pigułce!

  ...o seks, stwierdzili, że póki co wszystko jest z "wyczuciem", a na "ten prawdziwy" przyjdzie pora dopiero po ślubie! Plotki o romansie Jennifer Lopez (47 l.) i Drake'a (30 l.) nabierają na sile. W sieci pojawia się ostatnio coraz więcej zdjęć i wideo, które pokazują, jak J.Lo i Drake spędzają wspólnie czas. Na większości zdjęć widać, że para nie szczędzi sobie czułości. Ostatnie zdjęcie Lopez...

 • Drake w szpitalu. Pobił go Diddy!

  Do zajścia doszło w poniedziałkowy wieczór w Miami.

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Sprzedają płytę, której nie ma

  Kanadyjski aktor i raper Drake nie mógł ukryć zdziwienia, gdy zobaczył na listach przebojów swój album, którego jeszcze nie wydał!

Wideo na temat: drake plotki
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...