• Informacje na temat:

  dramat nataszy

Artykuły na temat: dramat nataszy
 • "Na dobre i na złe": Dramat Wiki! Ktoś obleje ją kwasem siarkowym!

  Ujawniamy, że do dramatu dojdzie w 539. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 27 listopada). W efekcie Consalida zostanie poparzona i kompletnie wyprowadzona z równowagi. Niestety, nie zobaczy(...) dodatek zrobi to przy pacjencie Tadeuszu (Bogusław Suszka), który wcześniej oskarży Wiki o błąd w sztuce. Obarczy ją odpowiedzialnością za to, że nie udało się uratować nogi jego córce Nataszy (Katarzyna...

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Natasza Urbańska straciła głos? Diagnoza lekarza zwaliła ją z nóg

  Natasza Urbańska (40 l.) nie może pogodzić się z tym, co usłyszała z ust lekarza. Dla każdego artysty pracującego głosem to dramat.

 • Podwójny dramat Nataszy Urbańskiej

  Zawsze uśmiechnięta. Beztroska. Szczęśliwa. Taką ją widujemy na co dzień. Jednak Natasza Urbańska (35 l.) Nowy Rok 2013 witała ze smutkiem. Musiała pożegnać kogoś bliskiego...

 • Joanna Osyda: Zbuntowana nastolatka

  W spektaklu "Marzenie Nataszy" - reżyserskim debiucie Wojciecha Urbańskiego - poprzez historie dwóch nastolatek ukazane są różne oblicza współczesnej Rosji. Premiera przedstawienia odbędzie się w czwartek w Teatrze Powszechnym w Warszawie.

 • Joanna Osyda: Zbuntowana nastolatka

  W spektaklu "Marzenie Nataszy" - reżyserskim debiucie Wojciecha Urbańskiego - poprzez historie dwóch nastolatek ukazane są różne oblicza współczesnej Rosji. Premiera przedstawienia odbędzie się w czwartek w Teatrze Powszechnym w Warszawie.

 • Sytuacja bez wyjścia

  ...spektaklami dyplomowymi (,,Ożenek" i ,,Opowieści o zwyczajnym szaleństwie"). Później było jeszcze przedstawienie "Getsemani", ,,Marzenie Nataszy“ w warszawskim Teatrze Powszechnym. Grałam też w ,,Przy(...)! Siedzimy w teatrze, spektakl za trzy godziny. Zawsze przyjeżdżasz tak wcześnie? - Zawsze. Mamy z Anią Próchniak, z którą gram w spektaklu "Marzenie Nataszy", pewnego rodzaju rytuały. Pielęgnujemy je...

 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Pod szyldem reALICJA zebrała się grupa artystów, znajomych i przyjaciół Alicji Borkowskiej, aktorki i wokalistki z musicalu "Metro", która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje rehabilitacji oraz wsparcia finansowego dla siebie i dla swojej 10-letniej córki Vesny.

 • Ona wie, czego chce!

  ...". Później było jeszcze przedstawienie "Getsemani", ,,Marzenie Nataszy“ w warszawskim Teatrze Powszechnym. Grałam też w ,,Przy drzwiach zamkniętych" w łódzkim Teatrze Szwalnia. Co robisz(...) się z tego, jak rozwija się mój wątek! Będzie trochę dramatu, trochę kryminału. Na razie mierzę się na planie z wieloma wyzwaniami, a to zawsze daje satysfakcję. Jaka scena przychodzi Ci do...

 • Kutz gościem specjalnym JSF

  Kazimierz Kutz będzie w sobotę, 20 marca, gościem specjalnym 6. Jazzowych Spotkań Filmowych. Jest to cykl imprez, który trwa od grudnia w warszawskim kinie Kadr. Koncertom jazzowym towarzyszą projekcje filmów.