• Informacje na temat:

  drea matteo, de aktorka

Artykuły na temat: drea matteo, de aktorka
 • "Synowie Anarchii": Szósty sezon na antenie FOX

  ..."Synowie Anarchii" to serial, który dał drugie aktorskie życie Katey Sagal. Znana przede wszystkim dzięki roli przezabawnej żony Ala Bundy’ego aktorka przez lata nie mogła pozbyć się łatki Peggy. Dopiero jej niesamowity występ w serialu Kurta Suttera (a prywatnie męża) otworzył Katey drzwi do prawdziwej kariery, zapewnił uznanie krytyków i przyniósł wymarzonego Złotego Globa, nagrodę, do której...

 • Angie Bolen zostaje w Fairview

  Znana z "Rodziny Soprano" Drea de Matteo wbrew plotkom nigdzie się nie wybiera. Jeszcze?

 • Wśród gospodyń

  Była gwiazda serialu "Rodzina Soprano" Drea De Matteo dołączy do obsady serialu "Gotowe na wszystko".

 • Włoszka w obsadzie

  Wiadomo już, kto dołączy do ekipy "Gotowych na wszystko". Kolejną seksowną i przebiegłą lokatorkę Wisteria Lane zagra Drea de Matteo.

 • Aktorka Drea De Matteo straciła mieszkanie w pożarze

  Gwiazda serialu "Rodzina Soprano" straciła mieszkanie po tym, jak w kamienicy na Manhattanie wybuchł pożar.

 • Gwiazda "Rodziny Soprano" wśród gospodyń

  Była gwiazda serial u "Rodzina Soprano" Drea De Matteo dołączy do obsady serialu "Gotowe na wszystko".

 • Włoszka gotowa na wszystko

  Wiadomo już, kto dołączy do ekipy "Gotowych na wszystko". Kolejną seksowną i przebiegłą lokatorkę Wisteria Lane zagra Drea de Matteo.

 • Gildia Aktorów: Nominacje

  Gildia Aktorów Filmowych - SAG (Screen Actors' Guild) ujawniła we wtorek, 11 stycznia, nazwiska osób kandydujących do jej nagród za 2004 rok. Wśród nominowanych znaleźli się bohaterowie filmów: "The Aviator" , "Marzyciel" , "Za wszelką cenę" , "Ray" i "Bezdroża" .

 • Złote Globy: Nominacje

  W Los Angeles, w poniedziałek, 13 grudnia, ogłoszono nominacje do Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Wybór członków organizacji często pokrywa się z głosami osób zrzeszonych w Amerykańskiej Akademii Filmowej, przyznającej najważniejsze nagrody światowego kina, Oscary.

 • Festiwal Outfest zakończony

  W niedzielę, 20 lipca, odbyła się gala kończąca 21. festiwal filmowy gejów i lesbijek, Outfest w Los Angeles. Jest to jedna z największych tego typu imprez na świecie. Podczas gali po raz 9. rozdano nagrody w głównym konkursie.

Wideo na temat: drea matteo, de aktorka
 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

 • Mój kuzyn Zoran

  Nagroda dla najlepszego filmu pokazywanego w ramach 28. Venice International Film Critics' Week, niezależnej sekcji MFF w Wenecji w 2013 r. 40-letni Paolo mieszka w małym friulskim miasteczku, niedaleko północno-wschodniej granicy. Nieodpowiedzialny, namiętnie kochający dobre wino, całe dnie spędza w lokalnej tawernie i z uporem naprzykrza się byłej żonie. Pewnego dnia niespodziewanie spotyka swojego siostrzeńca Zorana, niezdarnego szesnastolatka, który dorastał w słoweńskich górach....

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?