• Informacje na temat:

  droga do szczęścia film

Artykuły na temat: droga do szczęścia film
 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Wagner jest dyplomowaną... księgową

  Agnieszka Wagner, czyli niezapomniana Izabela Gordon z "Barw szczęścia" i Aleks z "Fali zbrodni", świętowała niedawno 30-lecie pracy artystycznej. Miała niespełna 18 lat, gdy po raz pierwszy stanęła przed kamerą. Po maturze zdecydowała się jednak studiować... finanse.

 • Katarzyna Herman: Kusicielka

  Lubi seriale. Teraz gra Kornelię w "Barwach szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Sebastian Stankiewicz od dziecka kocha... tańczyć

  Sebastian Stankiewicz, czyli Rysiek Gawron z "Barw szczęścia", odkąd pamięta, marzył, by zostać aktorem i uparcie dążył do osiągnięcia swego celu. - Sześć razy zdawałem do szkoły teatralnej, aż w końcu zdobyłem indeks - wspomina. Teraz ma szansę zdobyć... Kryształową Kulę, czyli główną nagrodę "Tańca z gwiazdami". Jak mówi - od dziecka lubi hasać po parkiecie!

 • "Jak dogonić szczęście" : Simon Pegg szuka recepty na szczęście

  Simon Pegg już wielokrotnie przynosił widzom chwile radości, a przynajmniej dobrej filmowej zabawy. Tym razem chce przed nami odkryć tajemnicę szczęścia.

 • "Barwy szczęścia": Widzowie lubią niedoskonałych

  Długo szukał swojej życiowej drogi, aż wreszcie znalazł ją w aktorstwie. Nie przeszkadza mu brak urody klasycznego amanta. W „Barwach szczęścia” gra kochliwego Klemensa. Jego bohater może nas jeszcze zaskoczyć.

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • "Barwy szczęścia": Orina wielowymiarowa - rozmowa z Oriną Krajewską

  Zajmuje się działalnością prozdrowotną, kieruje fundacją i pisze książki, ale ma czas na aktorstwo, które wciąż jest dla niej ważne. Celina, jej bohaterka w „Barwach szczęścia”, wzbudza wiele kontrowersji. Czy w najbliższych odcinkach serialu pokaże inne, lepsze oblicze?

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

 • "Barwy szczęścia": Nowe twarze w obsadzie

  Do obsady „Barw szczęścia” dołączyli trzej młodzi przystojniacy: Jasper Sołtysiewicz znany m.in. z roli Gedka w „Koronie królów”, Paweł Staliński, którego mieliśmy okazję oglądać w gościnnych epizodach w „Lekarzach” i „W rytmie serca”, oraz Marcel Borowiec, czyli niezapomniany Jacek Kapota z „Przepisu na życie”.

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

Zdjęcia na temat: droga do szczęścia film
Wideo na temat: droga do szczęścia film
 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...

 • Jej droga

  Luna i Amar to kochająca się para młodych Bośniaków, która musi stawić czoła przeciwnościom losu zagrażającym ich związkowi. Dowiadują się, że aby zachować nadzieję na upragnione dziecko, powinni porzucić rozrywkowy tryb życia. Co gorsza, Amar zostaje zwolniony z pracy za nadużywanie alkoholu. Załamanemu mężczyźnie pomocną dłoń podaje kolega z wojska, który przeszedł na wahabizm - radykalną odmianę islamu. Pozornie niewinna praca nauczyciela informatyki sprawia, że również Amar odnajduje sens...

Dyskusje na temat: droga do szczęścia film