• Informacje na temat:

  drogie prezenty

Artykuły na temat: drogie prezenty
 • "M jak miłość": Anna Mucha uwielbia drogie prezenty

  Anna Mucha przyznaje, że jest modową ignorantką. "Na modzie może się nie znam, ale znam się na ludziach" - mówi PAP Life aktorka. Mucha najwięcej pieniędzy inwestuje w buty, a prezenty przyjmuje w... karatach. "Jestem prostą, skromną kobietą" - żartuje aktorka.

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Wasowski (30 l.) i jego żona Julia - są bardzo wdzięczni babci za kosztowne prezenty, ale też nieco skonsternowani.  - Mają wrażenie, że mama trochę przesadza z podarunkami. Niektóre prezenty od Moniki...

 • Britney Spears: Drogie prezenty dla narzeczonego

  Niespełna 60 minut wystarczyło Britney Spears do uszczuplenia konta bankowego o 105 tysięcy dolarów. Amerykańska gwiazda przeznaczyła tę sumę na prezent gwiazdkowy dla swego ukochanego, Justina Timberlake'a. Zakupu dokonała w miniony weekend, w kilku ekskluzywnych sklepach w Beverly HIlls, w Kalifornii.

 • Cichy wielbiciel

  Znudzona małżeństwem klientka zaczyna dostawać prezenty od cichego wielbiciela. Na początku były to drobiazgi, ostatnio jednak otrzymała drogie kolczyki...

 • Michael Jackson miał romans z kobietą z Europy Wschodniej?

  Byli ochroniarze piosenkarza Michaela Jacksona ujawniają kolejne sekrety zmarłego w 2009 roku Króla Popu.

 • Rozpieszcza go drogimi prezentami!

  Jennifer Aniston długo czekała na swoją miłość. Teraz 40-letniego Justina Therouxa rozpieszcza jak tylko może - aktorka kupuje ukochanemu prezenty warte nawet pół miliona dolarów.

 • Kobieta oskarżająca Cee Lo Greena kłamie?

  Coraz więcej okoliczności rzekomego gwałtu Cee Lo Greena wychodzi na światło dzienne.

 • Cichy wielbiciel

  Znudzona małżeństwem klientka zaczyna dostawać prezenty od cichego wielbiciela. Na początku były to drobiazgi, ostatnio jednak otrzymała drogie kolczyki...

 • Polskie "Moje słodkie urodziny"

  Jakie jest największe marzenie każdego nastolatka w USA? Wyprawić niezapomniane przyjęcie urodzinowe, które w dodatku zostanie pokazane w MTV. W niedzielę, 21 listopada, rusza nowe, polskie reality show - "Moje słodkie urodziny".

Zdjęcia na temat: drogie prezenty
Wideo na temat: drogie prezenty
 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1663.

  chłopaka, od którego dostaje drogie prezenty.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Święty Mikołaj

  W odciętej od świata wiosce w Laponii młody Mikołaj traci w wypadku całą rodzinę. Mieszkańcy wioski postanawiają wspólnie zaopiekować się osieroconym chłopcem. Każda rodzina będzie sprawowała pieczę nad nim przez okres jednego roku. W każde kolejne Boże Narodzenie Mikołaj będzie przenosił się do następnego domu. Żeby okazać wdzięczność, chłopiec postanawia obdarowywać dzieci swoich gospodarzy własnoręcznie wykonanymi zabawkami. Z biegiem czasu prezenty pojawiają się na progach większości...

Dyskusje na temat: drogie prezenty