• Informacje na temat:

  druga porcja

Artykuły na temat: druga porcja
 • "M jak miłość": Kolejna porcja newsów z wrześniowych odcinków

  To dopiero drugi tydzień bez "M jak miłość", ale wielu fanów już tęskni za serialem. Na osłodę mamy dla nich porcję spoilerów z jesiennej serii. Miłej lektury!

 • Recenzja Skubas "Brzask": Kontynuacja

  Drugą płytą Skubas kontynuuje artystyczną podróż, którą rozpoczął w 2012 roku albumem "Wilczełyko". "Brzask" nie jest jednak li tylko powtórką z rozrywki.

 • "Druga szansa": Czekam na więcej

  ...rozpływać się nad odcinkiem, pierwszy epizod pierwszego sezonu też był bardzo mocnym strzałem, a później spotkało mnie kilka rozczarowań, choć trzeba przyznać, że "Druga szansa" znów rusza z kopyta...

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • "Ash kontra Martwe Zło": Drugi sezon startuje już 28 stycznia na Cinemax

  Drugi sezon serialu o Ashu Williamsie, który powraca po trzydziestu latach, aby zmierzyć się z martwym złem. Druga seria zadebiutuje na kanale Cinemax 28 stycznia. Oba pełne sezony są również dostępne w serwisie HBO Go.

 • Sacrum Profanum: Bang on a Can All-Stars, Skalpel i Lee Ranaldo w jednym (relacja)

  Gospodarzami otwarcia kolejnego dnia Sacrum Profanum (środa, 17 września) była grupa Bang on a Can All-Stars. Gościnnie, w koncercie Field Recordings 2, wzięli udział polski duet Skalpel oraz legenda gitarowego hałasu, były muzyk Sonic Youth - Lee Ranaldo.

 • Elton John po raz drugi ojcem

  ​Elton John (65 l.) i jego partner David Furnish (49 l.) czekają na narodziny swojego drugiego dziecka. Matką będzie ta sama kobieta, która w grudniu 2010 roku urodziła im synka Zachary'ego Jacksona Levona Furnisha. Matką chrzestną chłopca została Lady Gaga.

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Odchudzony wróżbita Maciej pozuje w TVP. Schudł ponad 30 kg!

  Wróżbita Maciej (ukrywa wiek) w "Pytaniu na śniadanie" zaprezentował efekty swojej diety.

 • Recenzja Robbie Williams "Under the Radar vol. 1": Jedzmy wszyscy ze śmietnika

  Chwilę temu wyszła nowa płyta Take That. Słuchając jej i solówki Williamsa, wiem już, czemu Robbie nie chciał brać udziału w tamtej hucpie. Nawet jeśli "Under the Radar" to zbiorek B-side'ów i odrzutów, "III" Take That i tak bije na głowę.