• Informacje na temat:

  druga żona jana englerta

Artykuły na temat: druga żona jana englerta
 • Syn Jana Englerta dostał pracę w Teatrze Narodowym

  Dla Jana Englerta (74 l.) była to trudna decyzja. Miał obawy, czy zatrudnienie syna Tomasza (47 l.) jako fotografa w kierowanym przez niego Teatrze Narodowym nie wywoła niepotrzebnych plotek - w zespole teatru jest już przecież jego żona Beata Ścibakówna. Zaryzykował.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Jan Englert wspiera syna po rozwodzie!

  ...wsypie" Jana Łomnickiego z 1993 roku. Dorosłe córki aktora także nie poszły w jego ślady - jedna skończyła iberystykę, druga psychologię i socjologię. Artystyczną drogę być może wybierze najmłodsza(...) dla niego zbyt wiele czasu. Gdy 13 lat temu winszował Tomkowi szczęście, wierzył, że jego małżeństwo przetrwa. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Związek Englerta juniora zakończył się rozwodem...

 • Nieznany syn Jana Englerta

  ...programów telewizyjnych, a także współzałożycielem i wieloletnim dyrektorem zarządzającym agencji multimedialnej. Ma na koncie niewielki epizod filmowy w "Wielkiej wsypie" Jana Łomnickiego z 1993(...), druga psychologię i socjologię. Artystyczną drogę być może wybierze najmłodsza. Dziewczynka gra na pianinie, śpiewa i uczęszcza na lekcje baletu.

 • Tadeusz Chudecki jak Marek Kondrat? Też zostanie ojcem w dojrzałym wieku?

  Tadeusz Chudecki (59 l.) bardzo cierpiał po śmierci pierwszej żony. Nie przypuszczał, że zakocha się na nowo. Obecnie jest szczęśliwym mężem Justyny (40 l.). Mimo swojego wieku aktor nie rezygnuje z marzeń o powiększeniu rodziny. Znani koledzy, m.in. Marek Kondrat, Jan Englert i Ryszard Kalisz, udowodnili już, na rodzicielstwo nie jest za późno.

 • Mikołaj Niemczycki już po ślubie. Na weselu bawili się m.in. Kwaśniewscy

  Mikołaj Niemczycki (27 l.), drugi syn polskich miliarderów Katarzyny Frank-Niemczyckiej i Zbigniewa Niemczyckiego, ożenił się.

 • Kamiński przyjmie pamiątki po Łapickim

  Emilian Kamiński deklaruje, że przyjmie osobiste rzeczy Andrzeja Łapickiego, które jego żona Kamila wyrzuciła w foliowych torbach na śmietnik.

 • Joanna Koroniewska i Anna Czartoryska: Przyjaźń wystawiona na próbę!

  Osiem miesięcy temu została mamą po raz drugi. I choć Joannę Koroniewską cieszy każda chwila z córeczką, to powoli zaczyna myśleć o tym, by wrócić do pracy. W październiku ubiegłego roku, kiedy była w zaawansowanej ciąży, w spektaklu „Intryga” zastąpiła ją Anna Czartoryska.  Wtedy wydawało się, że Jan Englert i producentka sztuki, prywatnie jego żona Beata Ścibakówna, tylko czekają aż aktorka...

 • Danuta Stenka i Beata Ścibakówna pożarły się o rolę w serialu

  ...pracują razem w Teatrze Narodowym, ale nie utrzymują bliższych kontaktów. Choć Beata jest żoną dyrektora placówki, Jana Englerta, Danuta znacznie częściej występuje na narodowej scenie. - Główne role...

 • Joanna Trzepiecińska: Bawiła na ekranie, a w jej życiu wcale nie było tak kolorowo

  Miała szczęśliwe, choć pracowite dzieciństwo. Starała się być najlepsza najpierw w szkole, a potem w życiu. To drugie okazało się trudne. Najcięższe chwile nadeszły tuż po urodzeniu synów.