• Informacje na temat:

  drugie dziecko

Artykuły na temat: drugie dziecko
 • "Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz czeka na drugie dziecko!

  ...najwyższy poziom satysfakcji. Nic piękniejszego niż macierzyństwo już mnie nie spotka. Bo co by to mogło być? Chyba tylko kolejne dziecko - powiedziała aktorka w pierwszym wywiadzie udzielonym po tym, jak(...), na jakie wyboje wpadnę. To jest rajd, w którym jestem tylko pilotem. Czytam mapę, ale kierownicę trzyma dziecko - stwierdziła w rozmowie z portalem "Baby by Ann". Aktorka nie kryje, że nie dałaby...

 • Shakira urodziła drugiego syna

  W czwartek (29 stycznia) na świat przyszło drugie dziecko kolumbijskiej wokalistki Shakiry i hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique.

 • "Blondynka": Sławomir Zapała planuje drugie dziecko!

  Sławomir Zapała, czyli Paweł z "Blondynki", uważa, że bycie tatą to najpiękniejsza... przygoda w jego życiu. Aktor i showman zapowiedział właśnie w wywiadzie, że jego półtoraroczny synek na pewno nie będzie długo jedynakiem. - Chcę mieć więcej takich brzdąców - powiedział.

 • Robbie Williams został ojcem. "Żadna mama nie ucierpiała"

  W poniedziałek (27 października) na świat przyszło drugie dziecko Robbiego Williamsa i jego żony Aydy. Wokalista znany z grupy Take That przebieg porodu relacjonował w sieci, publikując filmiki z szpitalnej sali.

 • Katarzyna Pakosińska będzie miała drugie dziecko?

  ...sprawiło, że przez półtora roku musiałam karmić dziecko przy pomocy laktatora - opowiadała kiedyś w wywiadzie dla Rewii. - Do tej pory wiele moich koleżanek uważa, że powinnam dostać za to medal! Ale...

 • "Efekt Domina": Trudna sytuacja dzieci w Bangladeszu

  Program "Efekt Domina" zwraca uwagę widzów na problemy, z jakimi zmagają się najbardziej pokrzywdzeni przez los ludzie, zarówno w Polsce, jak i na świecie. W niedzielę, 12 kwietnia, na antenie TVN pojawi się pierwszy odcinek drugiej serii.

 • Kuba Wesołowski chciałby mieć drugie dziecko?

  Kuba Wesołowski (31 l.), który długo namawiał żonę na dziecko, tak rozsmakował się w ojcostwie, że już mógłby mieć drugie!

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • "Barwy szczęścia": Hubert namówi Klarę na drugie dziecko?

  Wkrótce po wyjściu ze szpitala Hubert (Marek Molak) wyzna Klarze (Olga Jankowska), że bardzo chciałby mieć drugie dziecko. - Jesteśmy młodzi, a Marysia powinna mieć rodzeństwo - stwierdzi.

 • Joanna Jabłczyńska: Utrata dziecka, trudne sceny

  W nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej" borykająca się z problemem alkoholowym Marta, którą gra Joanna Jabłczyńska, z pewnością otrzeźwieje. Były mąż odbierze jej bowiem synka! Aktorka mówi, że były to dla niej trudne sceny.

Zdjęcia na temat: drugie dziecko
Wideo na temat: drugie dziecko
 • Czartoryska i Niemczycki w końcu potwierdzili plotki! Drugie dziecko w drodze!

  Michał Niemczycki i Anna Czartoryska zagościli w "Dzień Dobry Wakacje", aby potwierdzić krążące od pewnego czasu plotki, że spodziewają się drugiego dziecka. "Nie zdradzimy więcej szczegółów, bo staramy się chronić swoją rodzinę i prywatność" - powiedziała "księżniczka" Czartoryska. Gratulujemy! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

 • Odeta Moro o drugim dziecku: Liczyłam na 500 plus

  Odeta Moro (40 l.) zaledwie tydzień po porodzie wróciła na warszawskie salony i udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się swoimi wrażeniami na temat późniego macierzyństwa. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

Dyskusje na temat: drugie dziecko