• Informacje na temat:

  drzewiecki stanisław

Artykuły na temat: drzewiecki stanisław
 • Serialowy przewodnik

  ...odwiedza Kingę w domu. Kobieta jest tym oburzona, ale w końcu decyduje się wyruszyć z Drzewieckim do agencji. Ich przyjazd zauważa Maciej i dochodzi do wniosku, że para ma ze sobą romans. Później opowiada(...) obserwują współpracownicy ofiary, Martyna i Piotr, oraz zaprzyjaźniona z nim policjantka Monika. Stanisław wyznaje, że zaatakował Annę. odc.195 Pogrążona w śpiączce doktor Reiter nadal przebywa na...

 • "Prawo Agaty": Benefis Mariana Opani

  Michał Drzewiecki z "Przepisu na życie". Wiele lat później Marian Opania sam wykładał w szkole filmowej. Jego studentami byli m.in. Wojciech Malajkat, czyli Piotr Gawlik z "Codziennej 2 m. 3" i Cezary(...) Andrzejem Biernatem z "Prosto w serce" oraz Zbigniewem Zamachowskim, czyli Stanisławem Górajem z "Dublerów, którzy także przybyli do studia radiowej Trójki. - Przez wiele lat robiliśmy galę...

 • Paweł Deląg w "Na dobre i na złe"

  Paweł Deląg, znany z ról w filmach "Quo vadis" i "Haker" , zagra nowego bohatera serial u "Na dobre i na złe". Aktor wcieli się w światowej sławy chirurga plastycznego, który zostanie zatrudniony w klinice piękności w Leśnej Górze.

 • Polska "Oda do radości"

  "Oda do radości" z IV części IX symfonii Beethovena, w aranżacji Herberta von Karajana, jest hymnem Unii Europejskiej. W poniedziałek, 31 marca, odbędzie się rejestracja teledysku do polskiej "Ody do radości", w której nagraniu udział wzięło wielu polskich artystów, takich jak Natalia Kukulska, Justyna Steczkowska, Urszula Dudziak, Irena Santor, Lech Janerka, Patrycja i Grzegorz Markowscy.

 • Holland promuje Warszawę i wygrywa

  Film Agnieszki Holland i Magdaleny Łazarkiewicz promujący starania Warszawy w walce o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016 zdobył pierwszą nagrodę w kategorii "cultural tourism" na festiwalu TourFilm Riga 2010.

 • Muzyka filmowa w Warszawie

  Dniem Polskim rozpoczął się w czwartek wieczorem, 25 sierpnia, I Europejski Festiwal Muzyki Filmowej w Warszawie. Półtora tysiąca osób zgromadził na Placu Teatralnym koncert muzyki polskich kompozytorów nagrodzonych na międzynarodowych festiwalach filmowych. "W muzyce jest wiele emocji, a każdy z nas potrzebuje emocji" - powiedział Jan A.P. Kaczmarek , gość honorowy imprezy.

 • Ich Troje sprzedali najwięcej

  Związek Producentów Audio i Video (ZPAV) opublikował listę wydawnictw, które uzyskały w 2002 roku status Złotej, Platynowej lub Diamentowej Płyty. Z zestawienia tego czarno na białym wynika, że ubiegły rok należał do zespołu Ich Troje. Zespół Michała Wiśniewskiego jest jedynym, który w 2002 roku zdobył Diamentową Płytę, co oznacza, że "Po piąte... a niech gadają" kupiło już ponad 350 tys. Polaków.

 • W sobotę, 4 grudnia, w krakowskim kinoteatrze Uciecha zakończyła się druga edycja Festiwalu Filmów "Po godzinach". Do konkursu o Złotego Pasikonika zakwalifikowano 10 filmów. Ich twórcy zaprezentowali najróżniejsze formy filmowe. Jednak wszyscy - bez wyjątku - bardzo wysoki poziom.

 • "Roxanne" w wersji tango

  Jednym z największych przebojów Stinga z czasów grupy The Police jest utwór "Roxanne". W 2001 roku został przypomniany przez film "Moulin Rouge" Baza Luhrmanna, gdzie pojawił się w wersji tango. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do przeróbki tej wersji przygotowanej przez zespół al Tango! z Warszawską Orkiestrą Młodych Sinfonia Artis.

 • Kto został Parą Roku?

  W przeddzień walentynek odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono Srebrne Jabłka miesięcznika "PANI". Tradycyjnie, przez cały rok 2011 na łamach tego magazynu prezentowane były wyjątkowe historie miłosne znanych par, a czytelniczki miesięcznika już po raz 20 głosowały na trzy z dwunastu par, które zasługują na największy podziw.