• Informacje na temat:

  drzewieckiego

Artykuły na temat: drzewieckiego
 • Gabi Drzewiecka zastąpiła Annę Przybylską?! Jest do niej łudząco podobna?

  Po śmierci Anny Przybylskiej (†35) firma kosmetyczna, którą reklamowała aktorka, dość długo nie chciała zatrudnić kogoś na jej miejsce. Wiele zmieniło się ostatnio. Wyprodukowano spoty, na których oglądać możemy dziennikarkę Gabi Drzewiecką!

 • Clödie "Kobieta": Prezent na Dzień Kobiet

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Kobieta" krakowskiej grupy Clödie, na czele której stoi Klaudia Trzepizur, uczestniczka czwartej edycji "The Voice of Poland".

 • Monika Głodek i Janina Drzewiecka: "Afera futrzana" umocniła ich przyjaźń

  Oskarżenia o kradzież nie poróżniły Moniki Głodek (40 l.) i Janiny Drzewieckiej (62 l.). Wręcz przeciwnie - panie w ostatnim czasie zacieśniły swoją przyjaźń.

 • "Teraz my": przesadzili?

  Poniedziałkowy program "Tylko my", w którym autorzy ujawnili fakt zatrzymania Mirosława Drzewieckiego przez amerykańską policję w 1999 roku, wywołał burzę. Tym razem poczynania dziennikarzy nie spodobały się nie tylko politykom, ale i widzom.

 • Monika Janowska i Janina Drzewiecka: Nie będzie procesu w USA!

  Takiego finału nie spodziewały się chyba nawet same zainteresowane. Monika Głodek (od niedawna Janowska) i Janina Drzewiecka nie będą sądzone za kradzież ubrań na Florydzie. Zarzuty zostały wycofane...

 • Paweł Deląg w "Na dobre i na złe"

  Paweł Deląg, znany z ról w filmach "Quo vadis" i "Haker" , zagra nowego bohatera serial u "Na dobre i na złe". Aktor wcieli się w światowej sławy chirurga plastycznego, który zostanie zatrudniony w klinice piękności w Leśnej Górze.

 • "Moja żona jest niewinna" - mówi Mirosław Drzewiecki, były minister sportu. Chodzi o oskarżenia pod adresem Janiny D., przez przyjaciół nazywanej Niną, która zatrzymana została na Florydzie pod zarzutem kradzieży.

 • W "Na dobre i na złe" gra cała plejada znakomitych aktorów, miedzy innymi Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski i Katarzyna Bujakiewicz. Jednak ekipa serial u rozrasta się bardzo szybko i już niedługo jego miłośnicy będą mogli pasjonować się losami kolejnych bohaterów. Do ekipy "na dobre i na złe" dołączyli: Ula Grabowska ( "Przedwiośnie" ) i Paweł Deląg ( "Ja wam pokażę!" ).

 • Kwiatkowska wyśmiała "dziennikarkę z TVN"! "Anonimowa dziewczyna. Widzę przypała, to po nim jadę"

  Kasia Kwiatkowska (44 l.) na swoim Instagramie zakpiła z niejakiej Gabi Drzewieckiej. W sieci rozpętała się istna burza...

 • Holland promuje Warszawę i wygrywa

  Film Agnieszki Holland i Magdaleny Łazarkiewicz promujący starania Warszawy w walce o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016 zdobył pierwszą nagrodę w kategorii "cultural tourism" na festiwalu TourFilm Riga 2010.

Zdjęcia na temat: drzewieckiego
Dyskusje na temat: drzewieckiego