• Informacje na temat:

  drzyzga z rodzina

Artykuły na temat: drzyzga z rodzina
 • Ewa Drzyzga: Moja rodzina cierpi przez moją pracę

  Ewa Drzyzga (48 l.) przyznała, że praca w telewizji to ciężki kawałek chleba!

 • Ewa Drzyzga: Najważniejszy jest człowiek

  Rozpoczyna się 14. rok "Rozmów w toku". Gospodyni znów zaprosi do studia gości, a my z zapartym tchem będziemy ich słuchać i zastanawiać się, na czym polega fenomen Ewy Drzyzgi.

 • Ewa Drzyzga chce spełnić marzenie. Co na to rodzina?

  Ewa Drzyzga (49 l.) od lat ma pewne marzenie, o którym mało kto wie. Ale dziennikarka ostatnio coraz częściej myśli, by je wreszcie zrealizować.

 • Oddać własne dziecko innym

  Po ciekawą opowieść czasem warto pojechać na koniec świata. Dlatego Ewa Drzyzga wybiera się w podróż na Haiti, do kraju, który dwa lata temu zniszczyło trzęsienie ziemi. - Niezależnie od miejsca, historie są do siebie podobne, bo bez względu na kolor skóry, wszyscy mamy takie same emocje - mówi dziennikarka.

 • Ewa Drzyzga: Pożegnanie ze łzami w oczach!

  ..."To nie jest koniec! To jest początek czegoś nowego" – powiedziała Ewa Drzyzga (48 l.) żegnając się niedawno z ekipą "Rozmów w toku". O tym, że program znika z ramówki TVN, poinformowała widzów 7 października. "Ludzie mają sentyment do rzeczy, które dobrze znają, ale też złaknieni są świeżości, czegoś nowego" – stwierdziła i zapowiedziała, że wiosną przyszłego roku wróci na antenę z talk-show...

 • Aborcja show w TVN?

  Krajowa Rada Radio fonii i Telewizji oraz Rada Etyki Mediów zapowiadają interwencję w sprawie programu "Usuwałam ciążę 9 razy" wyemitowanego 18 marca w telewizji TVN - podaje "Nasz Dziennik".

 • Ewa Drzyzga w żałobie. Trudno jej pogodzić się z tą śmiercią

  Ewa Drzyzga (49 l.) jest mistrzynią od rozmów trudnych i szczerych. Ta umiejętność przydaje jej się nie tylko w pracy, ale i w codziennym życiu. Jak radzi sobie z odejściem bliskiej osoby?

 • Magdalena i Beniamin w "X Factor": Czego nie powiedziano na antenie

  Bohaterami pierwszego odcinka czwartej serii "X Factor" byli Magdalena i Beniamin - duet mamy i syna. W programie przemilczano fakt, że Magdalena Rzemek od lat jest profesjonalną wokalistką.

 • Ewa Drzyzga: stres odbił się na jej zdrowiu!

  Emocje towarzyszące jej w pracy często sięgają zenitu. Dla Ewy Drzyzgi (49 l.) życie w stresie zaczęło być niezwykle trudne. Gwiazda nabawiła się poważnych problemów zdrowotnych!

 • "Rozmowy w toku" ukarane

  Krajowa Rada Radio fonii i Telewizji podjęła decyzję o finansowym ukaraniu TVN za program "Rozmowy w toku" - informuje "Nasz Dziennik". Nieznana jest na razie wysokość kary, która może wynieść maksymalnie nawet pół miliona złotych. Określi ją przewodniczący KRRiTV, Witold Kołodziejski.

Wideo na temat: drzyzga z rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.