• Informacje na temat:

  dubieniecki kaczynska

Artykuły na temat: dubieniecki kaczynska
 • Niebywałe, co Dubieniecki chciał zrobić na ślubie Marty Kaczyńskiej!

  ...z Dubienieckim. Po rozwodzie Marcin i Marta zaczęli dość szybko układać sobie życie na nowo. Dubienecki musiał najpierw skupić się na problemach z prawem (zarzuty o o wyłudzenie z Państwowego Funduszu(...) Marta poznała Piotra, z którym właśnie spodziewa się pierwszego potomka, a w ostatni weekend sformalizowała związek. Z tej okazji dziennikarze "Super Expressu" postanowili zadzwonić do Dubienieckiego...

 • Marcin Dubieniecki znów został ojcem?

  Jak czytamy w jednym z tabloidów, Marcin Dubieniecki (37 l.) znów został ojcem! Mamą dziecka jest oczywiście jego ukochana, Katarzyna. Poznali się, gdy rozwodziła się ze swoim mężem, byłym bramkarzem polskiej reprezentacji. To Marcin reprezentował ją w sądzie i wywalczył dla niej wysokie alimenty.

 • Dubieniecki komentuje zatrzymanie Bieniuka! "Znam Jarka..."

  ...przeczytać.  W jego niewinność wierzą znajomi Jarka. W jego obronę zaangażowała się m.in. Natalia Siwiec. Swoje trzy grosze dodał także Radek Majdan. Teraz w obronę wziął Bieniuka... Marcin Dubieniecki(...)://t.co/m3SlU1whtL " additional="— Marcin Dubieniecki (@Dubieniecki)" date="April 16, 2019" user="Dubieniecki" /> https://t.co/506q1cSerh " additional="— Marcin Dubieniecki (@Dubieniecki)" date="April 17

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki: Rozwód tuż-tuż?

  Za trzy miliony złotych kaucji Marcin Dubieniecki (36 l.) wyszedł z aresztu. Do procesu zostanie na wolności. Czy wykorzysta to jego żona, Marta Kaczyńska (36 l.), żeby się z nim rozwieść?

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki spotkali się na zawodach córki. Ich reakcja? Wymowna

  Marta Kaczyńska (38 l.) ma już nową rodzinę - nowego męża, trzecie dziecko. Podobnie zresztą jak Marcin Dubieniecki (37 l.), który także jest w nowym związku i również ma synka. Ostatnio byli małżonkowie mieli okazję do spotkania. Jak zareagowali na widok swój oraz nowych połówek?

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki: tygodnik opisuje ich spotkanie na plaży

  Po tym, jak Marcin Dubieniecki (36 l.) opuścił areszt, on i Marta Kaczyńska (36 l.) niemal ze sobą nie rozmawiali. Dziś to już przeszłość. Choć ich uczucie się wypaliło, dobrze czują się w swoim towarzystwie.

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki: Początek sądowej batalii!

  Marta Kaczyńska (36 l.) i Marcin Dubieniecki (36 l.) nie widzieli się od miesięcy, ale ich pierwsze spotkanie po opuszczeniu przez adwokata aresztu nie należało do radosnych. Niedługo małżonkowie zobaczą się na sali sądowej.

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki odnowili kontakty?

  Wydawało się, że Marta Kaczyńska (35 l.) otwiera się na nowe uczucie. Ale wciąż nie zamknęła za sobą poprzedniego rozdziału. Znów jest coraz bliżej z mężem, Marcinem Dubienieckim.

 • Marcin Dubieniecki próbuje poukładać życie na nowo

  Odkąd były mąż Marty Kaczyńskiej opuścił areszt za kaucją, spełnia się w roli kochającego ojca. Marcin Dubieniecki (37 l.) tworzy też pomost między rodziną byłą i nową.

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie! Mamy zdjęcia z sądu!

  Marta Kaczyńska (36 l.) i Marcin Dubieniecki (36 l.) rozwiedli się po dziesięciu latach małżeństwa!

Zdjęcia na temat: dubieniecki kaczynska