• Informacje na temat:

  ducha michaela

Artykuły na temat: ducha michaela
 • Michael J. Fox nadal walczy z ciężką chorobą! Nie jest łatwo

  Michaela J. Foxa, tylko do heroicznej walki, jaką aktor od 25 lat toczy z chorobą Parkinsona, i na szczęście, wciąż zwycięża.  Miał niespełna 30 lat. Opromieniony sukcesem "Powrotu do przyszłości" grał(...) żoną idealną. Od 30 lat wspiera męża i zachowuje pogodę ducha. Wychowali czwórkę dzieci: Sama (27 l.), bliźniaczki Aquinnah i Schuyler (21 l.) i córkę Esme (15 l.). "Jest, jak jest. Ciągle mogę iść do...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Halloween

  Michael (Steve Carell) zostaje zmuszony przez przełożonych do zwolnienia jednej osoby, co psuje obchody święta duchów w biurze firmy Dunder Mifflin. Występują...

 • Michael J.Fox: Nie poddał się

  Był gwiazdą lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Jedną z jego kreacji była rola w kultowym "Powrocie do przyszłości". Karierę przerwała mu choroba, ale nie załamał się i walczy.

 • "Dzwony wojny": Oddając wojnie młodość - wywiad z Patrickiem Gibsonem

  Przed wojną Tommy jest typowym 17-latkiem , dorastającym w małym miasteczku, zarabiającym kilka pensów jako chłopiec na posyłki, ciągle robiącym sobie żarty z młodszego rodzeństwa. Uśmiechnięty, pogodnej natury. Nieśmiały wobec dziewcząt pasjonat ornitologii jest ukochanym i wypieszczonym synem porządnej, robotniczej rodziny. Wstępując do wojska po raz pierwszy w życiu sprzeciwia się rodzicom. Podobnie jak jego koledzy z okopów, Tommy szybko dorasta. Odkrywa w sobie pokłady odwagi i spokoju,...

 • 10 teledysków idealnych na Halloween

  Nie wiesz, czego posłuchać w Halloween? Mamy dla ciebie kilka propozycji.

 • Mucha dała plamę

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i wlac wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami" . Z programu odpadł Marcin Urbaś, choć najgorzej zatańczyła Ania Mucha .

 • "Interstellar" na płytach Blu-ray i DVD

  31 marca na płytach Blu-ray i DVD pojawia się głośny "Interstellar" z Matthew McConaugheyem, Anne Hathaway i Michaelem Cainem w rolach głównych.

 • Dom Jacksona ponownie na sprzedaż

  Choć Michael Jackson nie żyje już od blisko trzech lat, wciąż nie znalazł się kupiec na jego willę w Los Angeles. Teraz dom zostaje ponownie wystawiony na sprzedaż. Cena - 23,9 mln dolarów.

 • "Miasteczko Cut Bank": Billy Bob Thornton został medium

  , Michaela Stuhlbarga, Olivera Platta i Liama Hemswortha! Efekt kolaboracji aktora z plejadą rzeczonych gwiazd poznamy 22 maja.