• Informacje na temat:

  duchy zdjęcia film

Artykuły na temat: duchy zdjęcia film
 • Kto miesza babci w głowie?

  W Lany Poniedziałek, czyli 5 kwietnia o godz. 20.15, startuje nowy serial komediowo-obyczajowy TVP 1 pt. "Duch w Dom". W produkcji wystąpi plejada gwiazd filmu i telewizji. Scenariusz napisał Andrzej Grembowicz, współautor sukcesów "Rancza" i "Rodziny zastępczej".

 • "Diabelska plansza Ouija": Stukostrachy

  Horror "Diabelska plansza Ouija" - próbujący zdyskontować halloweenowy nastrój i reklamujący, sprzedawaną przez firmę Hasbro, spirytystyczną zabawkę - jest produktem w najbardziej oczywistym i obelżywym znaczeniu tego słowa. To film-gadżet, film jak figurka dołączana do zestawu Happy Meal.

 • Kto zgarnia nagrody?

  ...i "Paranormal Activity".  Najlepiej skompletowaną ekipą według nas była ta autorstwa Kouandri, natomiast Helikobakter "kupił" nas nie tylko odwołaniem do ulubionego filmu redakcji, ale także (a może(...) wykwalifikowana pod każdym względem. W szeregi moich kompanów przyjęłabym: - Jako pierwszego kompana, nieżyjącego już Christophera McCandlessa, którego losy bliżej są znane nam z filmu "Wszystko za życie...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Auster w Krakowie: Filmowcem zostałem przez przypadek

  Czołowy amerykański pisarz Paul Auster, współreżyser głośnego "Dymu", powiedział polskim czytelnikom, że o jego karierze w filmie zdecydował przypadek. Słynny nowojorczyk jest gościem trwającego w Krakowie Festiwalu Conrada.

 • "K2. Dotknąć nieba": O dzieciach tragicznie zmarłych himalaistów

  W niedzielę 14 czerwca odbędzie się premiera filmu "K2. Dotknąć nieba" wyprodukowanego przez HBO Europe i Wajda Studio. Reżyserka i alpinistka Eliza Kubarska zabiera na wyprawę do podnóża K2 dzieci tragicznie zmarłych alpinistów. Bohaterowie próbują zmierzyć się z przeszłością, stawiając pytanie o cenę pasji, o to, co w życiu ważne.

 • Duchy Francisco Goi

  Javier Bardem ("Before Night Falls", "W stronę morza" ) i Natalie Portman ( "Bliżej" , "Zemsta Sithów" ) prowadzą negocjacje w sprawie występu w filmie "Goya's Ghosts", który przygotowuje Milos Forman ( "Skandalista Larry Flynt" , "Człowiek z Księżyca" ). Nad produkcją obrazu czuwać będzie Saul Zaentz, który współpracował z Formanem podczas realizacji filmów "Lot nad kukułczym gniazdem

 • Co ze "Smoleńskiem"?

  "Smoleńsk" miał być pierwszym "filmem narodowym" realizowanym na "zamówienie społeczne". Na film - 11 mln zł - mieli się zrzucić Polacy, ale dotąd jest tylko 208 tys. zł - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Milos Forman odnawia Madryt

  Czesko-amerykański reżyser filmowy Milos Forman ( "Człowiek z księżyca" , " Skandalista Larry Flynt ") zamierza zainwestować 360 tys. dolarów w odnowienie fasady pałacu w Madrycie, aby kręcić tam swój najnowszy film - historyczny dramat z przełomu XVIII/XIX wieku - "Duchy Goyi".

Wideo na temat: duchy zdjęcia film
 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...