• Informacje na temat:

  duda krzysztof

Artykuły na temat: duda krzysztof
 • Krzysztof Gojdź: Agata Duda czy Melania Trump? Która pierwsza dama zachwyca wyglądem?

  Melania Trump (47 l.) spotkała się z Agatą Dudą (45 l.) w Belwederze. Następnie panie udały się na warsztaty z dziećmi do Centrum Nauki Kopernik. Wizytę amerykańskiej pierwszej damy w mediach społecznościowych skomentował... Krzysztof Gojdź.

 • "Taniec z Gwiazdami": Rekordowy finał

  3,6 milionów telewidzów oglądało w piątkowy wieczór finałowy odcinek 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". To najlepszy wynik zakończonej właśnie odsłony show.

 • Krzysztof Ziemiec oburzony: "Czyste sk..."!

  Krzysztof Ziemiec (48 l.) padł ofiarą niewybrednego żartu. Jego reakcja była niezwykle ostra...

 • Agata Kulesza: W obronie rodziny

  Telewidzowie polubili odważną, silną, bezgranicznie oddaną rodzinie Carmen, którą Agata Kulesza gra w serialu "Krew z krwi". Ucieszy ich zatem jej powrót. Czy jednak Carmen nadal jest tą samą kobietą? A może bardzo się zmieniła?

 • Siostry Godlewskie wróciły z nowym hitem! Prezydent Andrzej Duda będzie zaskoczony!

  ...16 maja prezydent Andrzej Duda obchodzi swoje 46. urodziny. Z tej okazji siostry Godlewskie – Małgorzata i Esmeralda postanowiły zrobić mu niespodziankę!

 • Film o Marii Skłodowskiej-Curie

  Polska aktorka francuskiego pochodzenia Elisabeth Duda zagrała główną rolę w filmie "Śladami Marii Skłodowskiej-Curie". Fabularyzowany dokument będzie w 2012 r. prezentowany w telewizjach w Polsce i Francji. Wyreżyserował go Krzysztof Rogulski.

 • Krzysztof Ziemiec z TVP. "Rodzice Prezydenta" idealnym prezentem pod choinę?

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • Zdjęcie Andrzeja Dudy i VIP-ów na pokazie gimnastyczek podbija sieć!

  Andrzej Duda, jako prezydent Polski, ma okazję uczestniczyć w różnych wydarzeniach odbywających się na terenie kraju oraz poza jego granicami. Niedawno został zaproszony do celebrowania 100. rocznicy(...) rzędzie wraz z szefem gabinetu prezydenta Krzysztofem Szczerskim, biskupem Marianem Florczykiem, Ryszardem Czarneckim - ówczesnym wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego, Piotrem Dudą...

 • Szef SLD Grzegorz Napieralski poinformował w środę, że reżyserzy: Jacek Bromski i Krzysztof Krauze poparli pomysł Sojuszu, by media publiczne były finansowane dzięki odpisowi z podatku PIT i CIT.

Wideo na temat: duda krzysztof
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...

Dyskusje na temat: duda krzysztof