• Informacje na temat:

  duda kukiz

Artykuły na temat: duda kukiz
 • "Ucho Prezesa": Kukiz o prezydencie

  ..."Jego pozycja w 'Uchu Prezesa' bliska realiom - siedzi i czeka pod drzwiami" - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Paweł Kukiz o prezydencie Andrzeju Dudzie.

 • Wojewódzki do Komorowskiego: Pytanie za 100 zł

  W czym Andrzej Duda jest lepszy od Bronisława Komorowskiego - takie pytanie za 100 zł zadał Kuba Wojewódzki swojemu gościowi Bronisławowi Komorowskiemu. - Lepiej jeździ na nartach - odpowiedział prezydent.

 • Tomasz Lis nie wytrzymał! Atakuje Kukiza!

  Tomasz Lis (49 l.) z niepokojem patrzy na wzrost poparcia dla Pawła Kukiza (51 l.)!

 • W TVP debata z udziałem kandydatów na prezydenta

  We wtorek, 5 maja, wieczorem w TVP odbędzie się debata, w której ma uczestniczyć 10 spośród 11 kandydatów na prezydenta. Nie weźmie w niej udziału ubiegający się o reelekcję prezydent Bronisław Komorowski. W debacie ostatecznie uczestniczyć będzie kandydatka SLD Magdalena Ogórek.

 • Kuba Wojewódzki poparł Kukiza w wyborach prezydenckich!

  ...widzów, aby nie głosowali na Bronisława Komorowskiego! Jednocześnie przyznał, że swój głos odda na Pawła Kukiza, który był właśnie jego gościem! "Głosujcie na Pawła w pierwszej turze, żeby wystraszyć tamtych dwóch, że my jeszcze coś możemy. Dlatego, że ten dualizm lęku: głosujemy na Bronka, bo boimy się Dudy, przecież Duda wygląda na chłopca, którego k**wa na Allegro znaleźli. Duda wygląda na...

 • Kukiz nienawidzi SLD

  Pierwszą piosenkę promującą nowy album zespołu Piersi, zatytułowany "Piracka płyta", "Virus_sLD" można już posłuchać w Internecie. "Jak ja was k**wy nienawidzę, jak ja wami k***wy gardzę" - to cytat z tego utworu. "Virus_sLD" to, trwający półtorej minuty, punkrockowy kawałek, pełen przekleństw skierowanych do...

 • Paweł Kukiz otrzymał niespodziewane wsparcie! Jego córki włączają się w kampanię!

  Paweł Kukiz (52 l.) był bardzo zdziwiony i równie zaskoczony, gdy przekonał się, że zawsze może liczyć na swoje córki. Dziewczyny nagrały spot, w którym przekonują, by zagłosować na ich ojca.

 • "Pada legenda Pawła Kukiza"

  Kuba Wojewódzki krytykuje Pawła Kukiza za wiecowanie z Solidarnością.

 • Andrzej Duda przyznał się do uzależnienia od papierosów

  ...7 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Seksu. Prezydent Andrzej Duda (45 l.), goszcząc na Śląsku, zdecydował się na niecodzienne wyznanie.

 • Skiba o politycznych woltach Kukiza

  Muzyk i satyryk Krzysztof Siba chwali Pawła Kukiza za "energię" i "uczciwość", ale gani go za utopijne przekonania i wolty polityczne.

Wideo na temat: duda kukiz
 • Biegnij, chłopcze, biegnij

  Poruszające losy ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta, który stracił całą rodzinę i zdany jest na pomoc ze strony obcych. Trafia do domu życzliwej Polki (Elizabeth Duda). Kobieta decyduje się go przygarnąć i namawia, by dla bezpieczeństwa przyjął nową tożsamość - osieroconego Polaka wyznania rzymskokatolickiego. Wskutek dramatycznego splotu wydarzeń, chłopiec musi opuścić gościnny dom i rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw wędrówkę przez ogarnięty wojną kraj. Korzystając z...

Dyskusje na temat: duda kukiz
 • Re: "M jak miłość": Najważniejsza jest rodzina

  Kukiz żałuje swojego braku kultury, nawet Duda żałuje... Tylko opozycja totalna wciąż podgrzewa nastroje i nawołuje do nienawiści, do kneblowania zwykłych ludzi cenzurą i szczuje na nich policję. Mam nadzieję, że Polacy podziękują jej za to w najbliższych wyborach.

 • Re: "Na dobre i na złe": Latoszek opuści Leśną Górę?

  z nim w bólu” czytamy. ……Duda bez problemu zgadzał się na Debatę, KOMOROWSKI CIĄGLE ODMAWIAŁ BO PANICZNIE BOI SIĘ KUKIZA I JEGO NIEWYGODNYCH PYTAŃ!(...) i nagle wszystko podpisywać podchwytując programy wyborcze Kukiza a teraz jeszcze……. Dudy!! …….. Teraz też wielce jest za JOW, podczas gdy zawsze był przeciw!... Nagle wielce wszystko obiecuje