• Informacje na temat:

  dudley moore

Artykuły na temat: dudley moore
 • Lynsey De Paul nie żyje

  W wieku 64 lat zmarła brytyjska wokalistka i kompozytorka Lynsey De Paul. W 1977 roku zajęła 2. miejsce na Eurowizji.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Zmarł brytyjski komik Dudley Moore

  Brytyjski świat rozrywki pogrążył się w żałobie. W środę, 27 marca, zmarł Dudley Moore, jeden z najwybitniejszych brytyjski komików i muzyków. W 1981 roku Amerykańska Akademia Filmowa nominowała go do Oscara za najlepszą rolę w komedii "Arthur", w której brawurowo wystąpił u boku Lizy Minelli. W chwili śmierci miał 67 lat.

 • Kristianna Loken nową Bo Derek?

  Kristianna Loken ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) i Colin Farrell ( "Daredevil" ) być może zagrają w nowej wersji komedii "10". Remake własnego filmu nakręcić zamierza Blake Edwards, twórca "Różowej pantery". Bo Derek ("Malibu's Most Wanted"), w oryginalnej wersji wcielająca się w obiekt westchnień głównego bohatera, rozważa zagranie jednej z drugoplanowych postaci.

 • Wydziedziczy go, jeśli się nie ożeni

  Jennifer Garner i Nick Nolte dołączą do obsady nowej wersji, słynnej w latach 80. XX wieku, komedii "Arthur". Prace na planie rozpoczną się pod koniec roku.

 • "Arthur": Sprośna komedia i romans

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. W trafiającym własnie na sklepowe półki remake'u główne role grają: Russel Brand i Helen Mirren.

Wideo na temat: dudley moore
 • Szklana pułapka 5

  Bruce Willis ponownie wciela się w detektywa Johna McClane'a. Tym razem stawia czoło korupcji i personalnym rozgrywkom politycznym. Jedzie do Moskwy, żeby namierzyć swojego syna Jacka (Jai Courtney), z którym jest skłócony. Ze zdziwieniem odkrywa, że chłopak jest tajniakiem i chroni rządowego demaskatora, Komarova. McClane'owie muszą odłożyć swoje zatargi na bok i zrobić wszystko co w ich mocy, żeby zapewnić Komarovowi bezpieczeństwo i zapobiec zbrodni, do której ma dojść w najbardziej...

 • Ralph Demolka

  Akcja filmu rozgrywa się wewnątrz 8-bitowej gry stojącej w jednym z wielu salonów z automatami. Jej głównym bohaterem jest czarny charakter Ralf Demolka, który ma za zadanie przy każdym włączeniu gry niszczyć komputerowe miasto. Jego przeciwieństwem jest Felix, który naprawia to, czego dotknął się Demolka. Nikt nie kocha "tego złego", za to wszyscy komplementują nieskazitelnego Felixa. Ralf, chcąc odmienić swój los, szansy upatruje w nowo przybyłej do salonu grze. Potajemnie wkrada się do jej...

 • Sekrety morza

  Bohaterką filmu jest dziewczynka o imieniu Sirsza, która obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. Na domiar wszystkiego przyjeżdża zrzędząca babcia, która zamierza zabrać rodzeństwo do dużego miasta, które uważa za bardziej odpowiednie miejsce dla nich do życia. Po nieudanym przyjęciu Sirsza podkrada bratu muszlę, którą dostał kiedyś od mamy, i zaczyna na niej grać. Muzyka prowadzi ją...