• Informacje na temat:

  duet z azerbejdżanu

Artykuły na temat: duet z azerbejdżanu
 • Eurowizja 2011: Zwycięstwo Azerbejdżanu!

  W nocy z soboty na niedzielę (14/15 maja) w niemieckim Dusseldorfie zakończył się 56. Konkurs Piosenki Eurowizji 2011. Zwycięzcą po raz pierwszy w historii został Azerbejdżan.

 • Eurowizja 2011: Azerbejdżan świętuje zwycięstwo

  Dziesiątki tysiące mieszkańców Baku (stolicy Azerbejdżanu) wybiegło na ulice, nie zważając na deszcz i późną porę. To efekt zwycięstwa duetu Ell & Nikki w 56. Konkursie Piosenki Eurowizji w Dusseldorfie.

 • Eurowizja 2011: Polska na ostatnim miejscu

  Reprezentująca Polskę na tegorocznej Eurowizji Magdalena Tul według oficjalnych wyników zajęła w pierwszym półfinale ostatnie, 19. miejsce.

 • Zobacz zwycięzców Eurowizji!

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Running Scared" , którym duet Ell & Nikki wygrał 56. Konkurs Piosenki Eurowizji.

 • Eurowizja: Pojedynek nastolatek?

  W Oslo trwa finał Konkursu Piosenki Eurowizja 2010. Tym razem w głównym koncercie nie zobaczymy reprezentanta Polski. Największe szanse na zwycięstwo daje się pochodzącej z Azerbejdżanu 17-letniej wokalistce Safurze, która wykona utwór "Drip Drop" oraz 19-letniej Niemce Lenie z piosenką "Satellite".

 • Eurowizja: 17-letnia Azerka oczaruje Europę?

  Azerbejdżan, Izreal, Armenia - to faworyci do zwycięstwa w drugim półfinale tegorocznej Eurowizji, który odbędzie się w czwartek, 27 maja, o godzinie 21.

 • Eurowizja: Będą emocje?

  Już bez polskiej reprezentantki Magdaleny Tul w sobotę (14 maja) w niemieckim Dusseldorfie odbędzie się finał 56. Konkursu Piosenki Eurowizji 2011. Na zwycięzcę bukmacherzy typują francuskiego tenora Amaury Vassiliego.

 • Isis Gee przedostatnia na Eurowizji

  Isis Gee zajęła przedostatnie, 24. miejsce podczas konkursu Eurowizji. Zgodnie z przewidywaniami wygrał Dima Bilan z Rosji.

Wideo na temat: duet z azerbejdżanu
 • Kochanie, chyba cię zabiłem

  "Kochanie, chyba cię zabiłem" to pełna humoru komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie. W duet policyjnych asów z brawurą wcieliły się gwiazdy "Drogówki" i "Jacka Stronga" - Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop, którym na planie najnowszego filmu producentów przebojowych "Ślubów panieńskich" partnerują między innymi Iza Kuna, Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Roma...

 • Głupi i głupszy bardziej

  Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla...

 • Gorący pościg

  Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego - dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans....