• Informacje na temat:

  duff mckagan

Artykuły na temat: duff mckagan
 • Art Of Anarchy: Kolejna supergrupa Scotta Weilanda

  Niesforny wokalista Scott Weiland znalazł się w składzie grupy Art Of Anarchy, w której udziela się także m.in. gitarzysta Guns N'Roses Ron "Bumblefoot" Thal.

 • Slash dla Interii: Czuję się wykończony przez cały czas

  Zawsze w czołówce zestawień najlepszych gitarzystów w historii. Obok Axla Rose'a największa gwiazda Guns N' Roses. Nagrywał i występował z Michaelem Jacksonem. Po odejściu z Gunsów wymyśla kolejne muzyczne projekty. Właściciel najfajniejszego rockowego pseudonimu - Slash. Oto co powiedział nam przed swoim koncertem w Krakowie.

 • Hanoi Rocks: 30 lat od tragicznej śmierci Razzle

  30 lat temu, 8 grudnia 1984 roku na skutek obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym zginął Nicholas "Razzle" Dingley, perkusista glamrockowej grupy Hanoi Rocks. Za kierownicą siedział pijany Vince Neil, wokalista Motley Crue.

 • Duff McKagan poszerza wiedzę

  Duff McKagan, basista i gitarzysta, którego znamy między innymi z Guns ’N Roses i Neurotic Outsiders, już dawno temu doszedł do wniosku, że w życiu liczy się coś więcej niż tylko seks, panienki i rock ’n roll. Jakiś czas temu pobierał nauki w szkole prawniczej. Było mu mało wiedzy ekonomicznej, więc postanowił ją zdobyć na Seattle University.

 • Duff McKagan przeładuje po raz trzeci

  18 kwietnia ukaże się "The Taking", trzecia studyjna płyta Duff McKagan's Loaded, grupy dowodzonej przez Duffa McKagana, byłego basisty Guns N'Roses.

 • Duff McKagan z Gunsami: Czysty przypadek!

  Były basista Guns N' Roses, Duff McKagan, opowiada, jak doszło do tego, że wystąpił gościnnie na koncercie swojego dawnego zespołu.

 • Duff McKagan: Nie rozmawiamy o powrocie Guns &#8217N Roses

  Jak już informowaliśmy, Duff McKagan wraz ze Slashem i Mattem Sorumem, z którymi grał kiedyś razem w Guns 'N Roses, pracuje nad wspólnym projektem, który jeszcze nie ma nazwy. Były basista twórców "Appetite For Destruction" powiedział, że nie ma mowy o powrocie na scenę Gunsów w klasycznym składzie. Przynajmniej na razie.

 • Slash, Izzy Stradlin i Duff McKagan pracują razem!

  Po raz pierwszy od kilkunastu lat w jednym studiu nagraniowym pojawili się wspólnie Slash, Izzy Stradlin i Duff McKagan. Cała trójka była kiedyś trzonem słynnej formacji Guns 'N Roses, w czasach jej największych sukcesów, gdy ukazał się pamiętny albumu "Appetite For Destruction".

 • Duff McKagan zadebiutował w Jane's Addiction

  Duff McKagan, basista znany z Guns N' Roses i Velvet Revolver, w środowy wieczór (5 maja) po raz pierwszy zagrał jako członek Jane's Addiction.

 • Japońskie wydawnictwa Duffa McKagana

  Zespołu Guns 'N Roses najprawdopodobniej nigdy już nie zobaczymy w składzie znanym z albumu "Appetite For Destruction". Na szczęście muzycy z tamtego wcielenia grupy są cały czas aktywni. Duff Mckagan, kiedyś basista zespołu, działa obecnie w dwóch projektach, których wydawnictwa ukażą się niebawem. Niestety, na razie tylko w Japonii.

Wideo na temat: duff mckagan
 • THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

  Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do...

 • Sanctuary

  Jan jest cenionym chirurgiem plastycznym, ma żonę, córkę i duży dom z ogrodem. Po latach rezygnuje jednak z wykonywania zawodu, odsuwa się od rodziny, a na przyrodę patrzy już tylko z okna swojego pokoju. Pewnego dnia, po powrocie z podróży na wycieraczce znajduje trzydniową prasę, a w ogrodzie ciało żony. To zdarzenie uruchamia lawinę skrywanych dotąd emocji. Powracają wspomnienia, a w jego życiu znowu pojawia się dorosła córka Nadia. Pod pretekstem podróży służbowej Jan wyjeżdża za granicę....

 • Zanim zasnę

  Ekranizacja światowego bestsellera Stevena J. Watsona, jednego z najlepszych książkowych thrillerów XXI wieku. Christine codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy...