• Informacje na temat:

  duffy

Artykuły na temat: duffy
 • Marcin Kwaśny u boku Duffy

  Marcin Kwaśny , aktor znany z filmu "Rezerwat", zagrał w międzynarodowej produkcji u boku debiutującej w roli aktorki wokalistki Duffy. Premiera filmu odbyła się w prestiżowej dzielnicy Londynu - Covent Garden.

 • Raphael Ravenscroft nie żyje. To on grał na saksofonie w "Baker Street"

  60-letni muzyk zmarł w szpitalu w Exeter w niedzielę (19 października).

 • Kolorowy świat "Karoliny w mieście"

  Czy może być coś wspanialszego, niż życie znanej, młodej rysowniczki mieszkającej na Manhattanie? Do szczęścia brakuje tu jedynie udanego związku! Caroline Duffy, bohaterka serialu "Karolina w mieście", coś o tym wie. Jej miłosne perypetie stanowią bowiem inspirację i dostarczają jej materiału na wiele zabawnych komiksów.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • Przeżywa śmierć kolegi z zespołu

  Irlandzki piosenkarz, członek grupy Boyzone Keith Duffy cierpi na ataki paniki, odkąd zmarł jego kolega z grupy, Stephen Gately.

 • Recenzja Billy Idol "Kings & Queens of Underground": Jeszcze (już?) nie królowie

  Popularność zyskał grając pop przebrany w szatki glamu, goth, czy rockabilly. To wszystko nadal jest. Kiedyś miał też znakomite piosenki. Teraz jest w kratkę.

 • "Dallas": Pionierzy opery mydlanej

  ...- Ewingów z Barnesami, której dramaturgii dodawał związek Bobby’ego Ewinga (Patrick Duffy) z Pamelą Barnes (Victoria Principal). Szybko jednak twórcy zarzucili ten pomysł, wysuwając na pierwszy plan(...), że nie ma ofert, więc wróciłem - wyznał w jednym z wywiadów Duffy. Bobby powrócił w 10. sezonie, a widzowie dowiedzieli się, że cała 9. seria była jedynie snem jego żony. Jednym z głośniejszych...

 • Recenzja Jessie Ware "Tough Love": Classy retro soul pop

  Kiedy widzę w opisie produktu taki termin, jak macie w tytule, zrazu mną trzącha. Bo ileż może być tego classy retro soul popu?

 • Uczestniczka "Mam talent" lesbijką

  Malinowska w półfinale tvn-owskiego show zachwyciła jury wykonaniem piosenki "Mercy" z repertuaru Duffy. Po jej występie Agnieszka Chylińska stwierdziła: "Masz głos jak dzwon". Okazuje się, że Patrycja ma już za sobą przygodę z telewizją. Kilka miesięcy temu gościła bowiem w programie "Rozmowy w toku" ze swoją partnerką - informuje portal fakt.pl. Dziewczyny opowiadały m.in. o miłości do siebie...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakujący werdykt!

  W drugim odcinku 3. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 14 marca, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężyła Katarzyna Cerekwicka.

Dyskusje na temat: duffy
 • Re: Ślub, którego... nie było?!

  FAJNIE JEST SIĘ DOWARTOŚCIOWYWAĆ BĘDĄC DUŻO BRZYDSZĄ I NIEPEWNĄ SIEBIE DZIEWCZYNĄ CO?? GENIALNA DZIEWUCHA, CHARYZMATYCZNA I WSPANIALE GRA W TYM SERIALU. POZDRO 600 LAMUSKI