• Informacje na temat:

  dukan

Artykuły na temat: dukan
 • Zielińska ma haka na Maseraka!

  ...jest na diecie Dukana, robi je według specjalnego przepisu dietetycznego guru. Dzięki temu - nie są aż tak tuczące... Po tym, jak ponad dwa lata temu Kasi udało się spektakularnie schudnąć (ubyło jej...

 • Kazik śpiewa dla Dukaja

  Jak donosi oficjalna strona Kazika Staszewskiego, lider Kultu skomponował dwie piosenki do powieści Jacka Dukaja zatytułowanej "Wroniec".

 • Superniania zemdlała na ulicy

  ...kolejnych kilogramów. Wybrała dietę Dukana. Przy wsparciu męża i przyjaciół przetrwała najtrudniejszy pierwszy etap. - Mogła jeść tylko produkty białkowe. Było ciężko, ale wspieraliśmy ją mocno(...) stosowała tego Dukana. A wszystko przez to, że chciała utrzymać tę swoją wagę. Nie przewidziała, że zacznie dalej chudnąć, no i doigrała się. Zemdlała z głodu! Więcej na ten temat czytaj w piśmie "Takie...

 • "Arirang": W konfesjonale Kim Ki-duka

  Po kilku latach milczenia koreański twórca Kim Ki-duk, znany ze swoich poetyckich filmów-obrazów, powraca dokumentem, będącym jego osobistą spowiedzią. Czy jednak szczerą, to już inna kwestia. "Arirang" wzbudza mieszane uczucia, stawiając pytanie o granicę między ekshibicjonizmem a wyznaniem, autentycznymi emocjami a kreacyjnością, filmową terapią a artystyczną zgrywą.

 • Cała prawda o diecie Rodowicz

  ..."Osiem, dziewięć kilogramów" - zdradza "Życiu na gorąco". "To była dieta Dukana. Już niebawem przymierzam się do niej drugi raz, bo to rewelacyjna dieta białkowa, która nie powoduje efektu jojo. Poza tym dużo pracuję. Kalendarz mam zapełniony. Gdy się dużo pracuje, to i kalorie się spalają" - tłumaczy gwiazda. W święta Maryla nie zamierza jednak odpuszczać sobie jedzenia, mimo że - jak mówi...

 • Miś Uszatek będzie promował Łódź. Podobizna najpopularniejszego polskiego misia z klapniętym uszkiem znalazła się na rewersach dukatów lokalnych, które dla Łodzi wybiła Mennica Polska. Ich emisja rozpocznie się 24 października. Tego samego dnia na głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej - odsłonięty zostanie pomnik Misia Uszatka.

 • Rodowicz: Trochę oszukuję

  ...lubimy chodzić do restauracji, oboje jesteśmy smakoszami. Uwielbiamy kuchnię azjatycką: japońską i tajską. A co z dietą Dukana? Dalej ją Pani utrzymuje? M.R.: - Tak, chociaż trochę oszukuję (śmiech...

 • "Pusty dom" z nagrodą FIPRESCI

  Międzynarodowe Stowarzyszenie Krytyków Filmowych FIPRESCI już po raz siódmy przyznało nagrodę dla najlepszego filmu mijającego roku. Grand Prix sezonu 2004/2005 dostał "Pusty dom" koreańskiego reżysera Kim Ki-duka.

 • "Pieta" na inaugrację Wiosny Filmów

  Już 7 kwietnia w warszawskim kinie Praha startuje 19. edycja festiwalu Wiosna Filmów. Tegoroczną imprezę otworzy zwycięzca ubiegłorocznego festiwalu w Wenecji - "Pieta" w reżyserii Kim Ki-Duka.

 • "Pieta": Poświęcona człowieczeństwu

  "Pieta" - najnowszy film koreańskiego reżysera Kim Ki Duka - wejdzie do polskich kin już 1 listopada. Obraz otrzymał główną nagrodę na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.