• Informacje na temat:

  dukan przed i po

Artykuły na temat: dukan przed i po
 • Cała prawda o diecie Rodowicz

  ..."Osiem, dziewięć kilogramów" - zdradza "Życiu na gorąco". "To była dieta Dukana. Już niebawem przymierzam się do niej drugi raz, bo to rewelacyjna dieta białkowa, która nie powoduje efektu jojo(...) chowam przed mężem, bo on zawsze wyjada lukier!" - śmieje się. Wielkanoc w jej domu będzie na pewno bardzo rodzinna... "Przyjedzie moja mama, mama męża i zjadą się dzieci. Zaraz po śniadaniu starsze...

 • Kicz ekshibicjonizmu

  Dwie, sytuujące się na przeciwległych biegunach emocjonalnego ekshibicjonizmu artystyczne spowiedzi. Dwaj uznani i cenieni reżyserzy. O ile jednak "Arirang" południowokoreańskiego twórcy Kim Ki-Duka ("Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna") jest jednym z najbardziej oczekiwanych obrazów tegorocznych Nowych Horyzontów, o tyle na "Gościa" Jose Luisa Guerina ("W mieście Sylwii") czekają już tylko wierni fani hiszpańskiego artysty.

 • Laureaci festiwali na Wiośnie Filmów

  Nagrodzona Złotym Lwem na ubiegłorocznym festiwalu w Wenecji "Pieta" w reż. Kim Ki-Duka zostanie pokazana na otwarcie 19. Festiwalu Wiosna Filmów w Warszawie. Na zakończenie zaplanowano projekcję obrazu, który zdobył Złotego Niedźwiedzia na tegorocznym Berlinale, "Pozycji dziecka" ("Child's Pose") w reżyserii Calina Petera Netzera.

 • Hity Gutka w Ale Kino!

  Gutek Film na antenie filmowego kanału Ale Kino! obchodzi swoje 15. urodziny. Z tej okazji stacja pokaże 15 najgłośniejszych tytułów z repertuaru dystrybutora. Przed każdym z seansów Roman Gutek porozmawia z jednym z zaproszonych krytyków filmowych.

 • "Dwa życia": Wstydliwa karta historii Norwegii i Niemiec

  25 października w polskich kinach pojawi się niemiecko-norweski thriller "Dwa życia" w reżyserii Georga Maasa. Film jest tegorocznym niemieckim kandydatem do Oscara i dotyka wstydliwego tematu w historii Norwegii i Niemiec: dzieci Lebensbornu.

 • "Gitarowi gangsterzy" nad Wisłą

  W środę, 4 lutego, w warszawskiej "Progresji" i dzień później w krakowskim klubie "Loch Ness" zagrał Volbeat, najpopularniejsza duńska formacja XXI wieku.

 • Ruszył festiwal w Chicago

  W sobotę, 2 listopada, w Chicago rozpoczął się 14. Festiwal Filmów Polskich w Ameryce. Imprezę zainaugurował animowany obraz Tomka Bagińskiego, "Katedra". Następnie odbył się prapremierowy pokaz najnowszego filmu Agnieszki Holland , "Julia wraca do domu". W niedzielę, 3 listopada, Jan A.P. Kaczmarek ( "Niewierna" ), polski kompozytor pracujący od lat w USA, odebrał przyznawaną co roku nagrodę Skrzydeł.

 • Rusza festiwal w San Sebastian

  W czwartek, 15 września, rozpoczyna się 53. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastian, na którym w sekcji "Nowi Reżyserzy" pokazany zostanie "Mistrz" Piotra Trzaskalskiego. Patronem tegorocznej edycji jest Alfred Hitchcock.

 • Eric Khoo zaprasza na Pięć Smaków

  We wtorek, 26 października, w kinie Muranów w Warszawie rozpoczyna się 4. edycja Festiwalu Filmowego Pięć Smaków!

 • Polski film w Sundance

  "Wszystko, co kocham" , najnowszy film Jacka Borcucha przeciera nowe szlaki - jako pierwsza polska produkcja zakwalifikował się do konkursu głównego na festiwalu w Sundance. Jest to największa impreza poświęcona kinu niezależnemu na świecie.