• Informacje na temat:

  dulej

Artykuły na temat: dulej
 • "Gwiazdy tańczą na lodzie" zniszczyło jej małżeństwo

  Hit Dwójki to jedyne show telewizyjne, które do ruiny doprowadziło już życie prywatne wielu jego uczestników. Kolejną ofiarą okazała się łyżwiarka Agnieszka Dulej, której małżeństwo zostało zniszczone przez udział w lodowym widowisku...

 • Samuel Palmer z Diamentową Parą

  Samuel Palmer i Agnieszka Dulej zwyciężyli w trzeciej edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Piotr Zelt zdradza ciężarną żonę?

  Już od dłuższego czasu chodzą słuchy, iż aktor Piotr Zelt (39 l.), który wystąpił w I edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", zdradza swoją żonę (będącą w zaawansowanej ciąży) z partnerką z show Agnieszką Dulej-Urbańską.

 • Kto wygra dziś na lodzie?

  Dzisiaj finał programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Kto zdobędzie statuetkę "Diamentowej Pary" - Agnieszka Włodarczyk z Łukaszem Joźwiakiem czy Samuel Palmer z Agnieszką Dulej-Urbańską? Prócz zmagań uczestników, czeka nas też występ nie ukrywających wzajemnej niechęci - Dody i Justyny Steczkowskiej.

 • Samuel zwyciężył na lodzie

  Samuel Palmer i Agnieszka Dulej zwyciężyli w trzeciej edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Aktor znany głównie z serial u "Barwy szczęścia" po kilkunastu tygodniach trudnych ćwiczeń decyzją telewidzów otrzymał statuetkę Diamentowa Para oraz samochód osobowy.

 • Doda się pochorowała

  Sporym zaskoczeniem dla fanów programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" mogła być nieobecność jednej z jurorek - Dody. Okazało się, że wokalistka się pochorowała.

 • Rzuciło go 7 kobiet w pół roku!

  Myszkowska, dowiedziała się o zalotach "na boku", natychmiast go rzuciła. "Super Express" łączy Samuela także z łyżwiarką Agnieszką Dulej, Anną Popek (to chyba lekka porzesada), Kasią Zielińską, pewną...

 • Milowicz wygrał z Cieszyńskim

  W piątkowym odcinku lodowego show "Dwójki" po raz ostatni zatańczył Rafał Cieszyński. Przegrał bezpośrednią rywalizację z Michałem Milowiczem.

 • Zniszczą "Gwiazdy tańczą na lodzie"?

  Nic więc dziwnego, że życiowi partnerzy uczestników uważnie pilnują swoich drugich połówek. Jak pisze "Super Express", "mąż Agnieszki Dulej (24 l.), partnerki z lodowiska Piotra Zelta (39 l.), nie opuszczał jej ani na krok. Był na każdym treningu, a po nich... robił jej awantury". "Oni są dopiero półtora miesiąca po ślubie" - mówi znajomy pary. "I to oczywiste, że mężczyzna jest o nią tak...

 • "Taniec..." pełen awantur

  Wielogodzinne treningi do występów w programach tego typu powodują, że gwiazdy i ich partnerzy bardzo się do siebie zbliżają. Wystarczy wspomnieć "Taniec z gwiazdami" - nawiązano w nim wiele romansów, z których co najmniej trzy przetrwały do dziś.

Zdjęcia na temat: dulej
Dyskusje na temat: dulej
 • Re: "Klan": Dorota Naruszewicz z przytupem wraca do show-biznesu

  Telewizja schodzi na totalne dno a juz tvn na dno dna . byle zrobic szum byle pokazac tzw"gwiazdy" co program to gorsze badziewie ktorego doslownie normalny czlowiek nie jest w stanie ogladnac . Najlepsza jest taka bladynka grajaca w jakims programie o bogatym zyciu czy jakos tak ,podobno skazywana juz za czerpanie korzysci z czyjegos niezadu czyli zwykla burdek mama - jak mozna takie osoby promowac w telewizji ,komu na tym zalezy ??pytam sie ?