• Informacje na temat:

  durczok kamil dzieci

Artykuły na temat: durczok kamil dzieci
 • Kamil Durczok znów ojcem? Julia "namawia go na to, aby zostali rodzicami"

  Kamil Durczok (50 l.) jest w nowym związku, z czym wcale się nie kryje. Wraz z Julią Oleś (28 l.), dziennikarką i blogerką, pojawił się nawet na salonach. Jak czytamy w „Na Żywo”, ich relacja jest bardzo poważna. Według najnowszych wieści nowa ukochana namawia dziennikarza, „aby zostali rodzicami”!

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • Zaskakująca decyzja Kamila Durczoka. Ciekawe, co na to jego syn

  W życiu Kamila Durczoka (51 l.) ostatnio sporo się dzieje. Dziennikarz stał się bohaterem kilku afer, za które może trafić za kratki. Na skandalach ucierpiała głównie rodzina. Durczok wie, że zawiódł przede wszystkim syna Kamila juniora (22 l.). Teraz prezenter ma zamiar odbudować z nim relację.

 • Janda reżyseruje Kopciuszka

  We wrześniu na antenie TVP, TVN i TVN24 będzie można zobaczyć 20-minutową inscenizację bajki "Kopciuszek", w której zagrali znani dziennikarze, m.in. Kamil Durczok i Monika Olejnik. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Zdjęcia do przedstawienia, wyreżyserowanego przez Krystynę Jandę, odbyły się w weekend (24 - 26 czerwca) w studiu telewizyjnym na Woronicza.

 • Kamil Durczok może liczyć na wsparcie mamy

  ...wszystkim chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na infamię, cierpienia, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli" - powiedział w oświadczeniu skruszony Kamil Durczok (51 l.), po(...) Marianny Dufek, a potem, kiedy się rozwiedli, ukochanej Julii Oleś. Niestety, ten związek też przeszedł do historii. Kto teraz pomoże mu przetrwać problemy? Zła passa wciąż nie opuszcza Durczoka. Po...

 • Majewski i Durczok w obronie

  Szymon Majewski, Kamil Durczok, Kuba Wesołowski i Tomasz Karolak sprawdzą swe umiejętności na boisku.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...nawet w Polsce! Czytaj dalej na następnej stronie Kamil Durczok (47 l.) do niedawna był jedną z twarzy TVN.  Objął nawet prestiżowe stanowisko redaktora naczelnego "Faktów".  Wydawało się(...) dzieci.  Jednak dla Agnieszki zostawił rodzinę!  To nie spodobało się większości widzów.  Cała sprawa miała miejsce już jakiś czas temu, ale ci dalej nie mogą o niej zapomnieć i co rusz krytykują parę...

 • Za dużo przemocy i seksu!

  Rodzice dostrzegają pozytywny wpływ, jaki telewizja ma na ich dzieci, ale jednocześnie uważają, że jest w niej zbyt dużo przemocy i seksu - wynika z dorocznego Ogólnoeuropejskiego Badania Preferencji Widzów.

 • Syn Kamila Durczoka dostał pracę. Wiemy gdzie!

  Gdy syn dorastał, widywał go rzadko. Teraz ma szansę nadrobić stracony czas. Niedawno Kamil Durczok (49 l.) złożył jedynakowi ciekawą propozycję.

 • Magdalena Cielecka , Joanna Brodzik, Danuta Stenka , Borys Szyc i Paweł Małaszyński znaleźli się wśród nominowanych do Telekamer - nagród dla największych telewizyjnych gwiazd mijającego roku. Nagrody przyznawane przez czytelników w plebiscycie organizowanym przez "Tele Tydzień" zostaną wręczone już po raz dziesiąty.