• Informacje na temat:

  durczok kamil dzieci

Artykuły na temat: durczok kamil dzieci
 • Kamil Durczok znów ojcem? Julia "namawia go na to, aby zostali rodzicami"

  Kamil Durczok (50 l.) jest w nowym związku, z czym wcale się nie kryje. Wraz z Julią Oleś (28 l.), dziennikarką i blogerką, pojawił się nawet na salonach. Jak czytamy w „Na Żywo”, ich relacja jest bardzo poważna. Według najnowszych wieści nowa ukochana namawia dziennikarza, „aby zostali rodzicami”!

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...nawet w Polsce! Czytaj dalej na następnej stronie Kamil Durczok (47 l.) do niedawna był jedną z twarzy TVN.  Objął nawet prestiżowe stanowisko redaktora naczelnego "Faktów".  Wydawało się(...) dzieci.  Jednak dla Agnieszki zostawił rodzinę!  To nie spodobało się większości widzów.  Cała sprawa miała miejsce już jakiś czas temu, ale ci dalej nie mogą o niej zapomnieć i co rusz krytykują parę...

 • Janda reżyseruje Kopciuszka

  We wrześniu na antenie TVP, TVN i TVN24 będzie można zobaczyć 20-minutową inscenizację bajki "Kopciuszek", w której zagrali znani dziennikarze, m.in. Kamil Durczok i Monika Olejnik. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Zdjęcia do przedstawienia, wyreżyserowanego przez Krystynę Jandę, odbyły się w weekend (24 - 26 czerwca) w studiu telewizyjnym na Woronicza.

 • Syn Kamila Durczoka dostał pracę. Wiemy gdzie!

  Gdy syn dorastał, widywał go rzadko. Teraz ma szansę nadrobić stracony czas. Niedawno Kamil Durczok (49 l.) złożył jedynakowi ciekawą propozycję.

 • Majewski i Durczok w obronie

  Szymon Majewski, Kamil Durczok, Kuba Wesołowski i Tomasz Karolak sprawdzą swe umiejętności na boisku.

 • Kamil Durczok szykuje się do wesela!

  Wspólna praca w portalu, życie pod jednym dachem, opieka nad synem Masymilianem, podróże. Kamil Durczok (49 l.) i jego partnerka Julia (27 l.) są bardzo szczęśliwi razem. Niebawem para bawić się będzie na weselu.

 • Za dużo przemocy i seksu!

  Rodzice dostrzegają pozytywny wpływ, jaki telewizja ma na ich dzieci, ale jednocześnie uważają, że jest w niej zbyt dużo przemocy i seksu - wynika z dorocznego Ogólnoeuropejskiego Badania Preferencji Widzów.

 • Kamil Durczok: Ja rozbiłem swoje małżeństwo!

  Kamil Duczok (48 l.) odzyskuje dobre imię i wraca do medialnej gry. Nie kryje, że zrobił to dzięki żonie, która wiele przez niego wycierpiała.

 • Magdalena Cielecka , Joanna Brodzik, Danuta Stenka , Borys Szyc i Paweł Małaszyński znaleźli się wśród nominowanych do Telekamer - nagród dla największych telewizyjnych gwiazd mijającego roku. Nagrody przyznawane przez czytelników w plebiscycie organizowanym przez "Tele Tydzień" zostaną wręczone już po raz dziesiąty.

Wideo na temat: durczok kamil dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...