• Informacje na temat:

  durczok z synem

Artykuły na temat: durczok z synem
 • Syn Kamila Durczoka dostał pracę. Wiemy gdzie!

  Gdy syn dorastał, widywał go rzadko. Teraz ma szansę nadrobić stracony czas. Niedawno Kamil Durczok (49 l.) złożył jedynakowi ciekawą propozycję.

 • Pożegnano małżeństwo dziennikarzy - ofiary wybuchu gazu

  Setki osób pożegnały we wtorek w Katowicach małżeństwo dziennikarzy Brygidę i Dariusza Kmiecików oraz ich 2-letniego syna, którzy zginęli w wyniku wybuchu gazu w kamienicy, gdzie mieszkali. Pozostały wasze dzieła - "zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił abp Wiktor Skworc.

 • Trudne chwile syna Kamila Durczoka!

  Cykl artykułów z ciężkimi zarzutami mobbingu i molestowania seksualnego, utrata pracy w TVN, szpital - to wszystko w krótkim czasie zwaliło się na telewizyjnego gwiazdora Kamila Durczoka. "Jestem zdemolowanym psychicznie facetem, który trzyma się dzięki temu, że żona, z którą się rozstałem, jest dla mnie oparciem" - wyznał w jednym z wywiadów. Marianna Dufek-Durczok sprostała trudnej sytuacji...

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • Kamil Durczok szykuje się do wesela!

  Wspólna praca w portalu, życie pod jednym dachem, opieka nad synem Masymilianem, podróże. Kamil Durczok (49 l.) i jego partnerka Julia (27 l.) są bardzo szczęśliwi razem. Niebawem para bawić się będzie na weselu.

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Kamil Durczok: Gorzkie słowa jego byłej żony

  Pod koniec lipca, zaledwie cztery miesiące po rozwodzie, Kamil Durczok (49 l.) zmienił status na Facebooku z "wolny" na "w związku". Otworzył też konto na Instagramie, na którym zamieścił zdjęcia(...) w śląskim portalu, który założył Durczok. Na początku sierpnia para wraz z synkiem Julii odpoczywała nad Bałtykiem i żeglowała jachtem po morzu. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że nowa ukochana dziennikarza...

 • Nie będzie "nowej Dody"

  Ewa Farna (13 l.) miała zastąpić Dodę w zespole Virgin. Tomek Lubert (34 l.), lider grupy, chciał nagrać z nią płytę. Ale do współpracy nie dojdzie.

 • Kamil Durczok wymazał z pamięci byłą żonę?

  Durczok. W dniu urodzin na swoim profilu na Instagramie zamieścił wpis będący podsumowaniem jego dorobku. - To był szczególny dzień. Pół wieku, to już poważny powód do przemyśleń. Mam kilka powodów do(...) gwiazdora przeżywa renesans, tym bardziej że swoją książkę "Przerwa w emisji" Durczok opatrzył dedykacją: "Mojej żonie Mariannie, kobiecie, na którą nigdy nie zasłużyłem". Niespodziewanie rozwiedli się...

 • Marianna Dufek-Durczok: Wierzymy w sprawiedliwość!

  Gdy w atmosferze skandalu stracił pracę i dobre imię, żona stanęła za nim murem. Dzięki wspierającej kobiecie i synowi Kamil Durczok (47 l.) odzyskuje radość życia.

Zdjęcia na temat: durczok z synem
Wideo na temat: durczok z synem
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.