• Informacje na temat:

  durczok z synem

Artykuły na temat: durczok z synem
 • Syn Kamila Durczoka pozuje z mamą na ściance! Ale wyprzystojniał!

  Marianna Dufek (50 l.) pojawiła się ostatnio na jednej z imprez modowych w Katowicach. Na ściance pozowała wraz ze swoim synem Kamilem. 22-latek zrobił prawdziwą furorę...

 • Pożegnano małżeństwo dziennikarzy - ofiary wybuchu gazu

  Setki osób pożegnały we wtorek w Katowicach małżeństwo dziennikarzy Brygidę i Dariusza Kmiecików oraz ich 2-letniego syna, którzy zginęli w wyniku wybuchu gazu w kamienicy, gdzie mieszkali. Pozostały wasze dzieła - "zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił abp Wiktor Skworc.

 • Syn Kamila Durczoka dostał pracę. Wiemy gdzie!

  Gdy syn dorastał, widywał go rzadko. Teraz ma szansę nadrobić stracony czas. Niedawno Kamil Durczok (49 l.) złożył jedynakowi ciekawą propozycję.

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • Trudne chwile syna Kamila Durczoka!

  Cykl artykułów z ciężkimi zarzutami mobbingu i molestowania seksualnego, utrata pracy w TVN, szpital - to wszystko w krótkim czasie zwaliło się na telewizyjnego gwiazdora Kamila Durczoka. "Jestem zdemolowanym psychicznie facetem, który trzyma się dzięki temu, że żona, z którą się rozstałem, jest dla mnie oparciem" - wyznał w jednym z wywiadów. Marianna Dufek-Durczok sprostała trudnej sytuacji...

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Zaskakująca decyzja Kamila Durczoka. Ciekawe, co na to jego syn

  W życiu Kamila Durczoka (51 l.) ostatnio sporo się dzieje. Dziennikarz stał się bohaterem kilku afer, za które może trafić za kratki. Na skandalach ucierpiała głównie rodzina. Durczok wie, że zawiódł przede wszystkim syna Kamila juniora (22 l.). Teraz prezenter ma zamiar odbudować z nim relację.

 • Nie będzie "nowej Dody"

  Ewa Farna (13 l.) miała zastąpić Dodę w zespole Virgin. Tomek Lubert (34 l.), lider grupy, chciał nagrać z nią płytę. Ale do współpracy nie dojdzie.

 • Kamil Durczok szykuje się do wesela!

  Wspólna praca w portalu, życie pod jednym dachem, opieka nad synem Masymilianem, podróże. Kamil Durczok (49 l.) i jego partnerka Julia (27 l.) są bardzo szczęśliwi razem. Niebawem para bawić się będzie na weselu.

 • Kamil Durczok: Gorzkie słowa jego byłej żony

  Pod koniec lipca, zaledwie cztery miesiące po rozwodzie, Kamil Durczok (49 l.) zmienił status na Facebooku z "wolny" na "w związku". Otworzył też konto na Instagramie, na którym zamieścił zdjęcia(...) w śląskim portalu, który założył Durczok. Na początku sierpnia para wraz z synkiem Julii odpoczywała nad Bałtykiem i żeglowała jachtem po morzu. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że nowa ukochana dziennikarza...

Zdjęcia na temat: durczok z synem