• Informacje na temat:

  durczok zdjęcia

Artykuły na temat: durczok zdjęcia
 • Kamil Durczok wrócił do partnerki?!

  Wiele wskazuje na to, że Kamil Durczok (50 l.) i Julia Oleś (28 l.) znów są sobie bliscy!

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Kamil Durczok świętuje 50. urodziny z ukochaną! Co za zdjęcia!

  ...6 marca Kamil Durczok świętuje swoje 50. urodziny. Oczywiście w tym wyjątkowym dniu nie zabrakło u jego boku ukochanej Julii (27 l.), z którą jest związany od ponad pół roku.

 • Durczok w bollywoodzkim filmie!

  "Bangistan" to pierwsza polsko-indyjska produkcja zrealizowana pod Krakowem. Film opowiada perypetie dwóch współczesnych wojowników. Kamil Durczok został zaproszony do wystąpienia w projekcie jako dziennikarz programu informacyjnego.

 • Kamil Durczok wspiera byłą ukochaną w trudnej sytuacji! Wrócą do siebie?!

  To była wyjątkowo płomienna i trudna miłość. Przeszli dwa poważne kryzysy, w końcu doszło do rozstania. Czy wspólne, traumatyczne przeżycia połączą na nowo Kamila Durczoka (51 l.) i jego byłą ukochaną, Julię?

 • Janda reżyseruje Kopciuszka

  We wrześniu na antenie TVP, TVN i TVN24 będzie można zobaczyć 20-minutową inscenizację bajki "Kopciuszek", w której zagrali znani dziennikarze, m.in. Kamil Durczok i Monika Olejnik. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Zdjęcia do przedstawienia, wyreżyserowanego przez Krystynę Jandę, odbyły się w weekend (24 - 26 czerwca) w studiu telewizyjnym na Woronicza.

 • Kamil Durczok: Gorzkie słowa jego byłej żony

  Pod koniec lipca, zaledwie cztery miesiące po rozwodzie, Kamil Durczok (49 l.) zmienił status na Facebooku z "wolny" na "w związku". Otworzył też konto na Instagramie, na którym zamieścił zdjęcia(...) w śląskim portalu, który założył Durczok. Na początku sierpnia para wraz z synkiem Julii odpoczywała nad Bałtykiem i żeglowała jachtem po morzu. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że nowa ukochana dziennikarza...

 • Nowy film legendy polskiego offu

  We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Piotra Matwiejczyka "Wstyd". "Oprócz świetnej obsady, m.in. Doroty Segdy, Artura Barcisia i Mirosława Baki, dużym atutem produkcji jest odważny, kontrowersyjny scenariusz autorstwa Matwiejczyka" - powiedziała kierowniczka produkcji, Anna Pupin.

 • Kamil Durczok wraca do pracy w mediach?

  Kamil Durczok (48 l.) wkrótce wróci do pracy w mediach? Niewykluczone. Sam dziennikarz zapowiada, że z pewnością tak się stanie, lecz nie podaje żadnych szczegółów.

 • Co z okazji rocznicy katastrofy smoleńskiej?

  Wszystkie polskie telewizje przygotowały zestaw programowy poświęcony pierwszej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Najbogatsza w tym względzie jest oferta TVP.

Zdjęcia na temat: durczok zdjęcia
Wideo na temat: durczok zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...