• Informacje na temat:

  dusty springfield

Artykuły na temat: dusty springfield
 • Nieszczęśliwa Dusty Springfield

  Elton John nazwał Dusty Springfield "najwybitniejszą białą piosenkarką wszech czasów", na jej twórczości i wizerunku wzorują się Adele, Lana del Rey, Joss Stone, była też idolką Amy Winehouse. Dziś już wiemy, że ta wielka ikona lat 60. pod maską divy skrywała masę kompleksów, z którymi nigdy sobie nie poradziła.

 • Kate Moss lesbijką u Anga Lee

  Brytyjska modelka Kate Moss zagra lesbijkę w najnowszym filmie reżysera "Tajemnicy Brokeback Mountain" Anga Lee ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ). Obraz oparty będzie na życiu piosenkarki Dusty Springfield, w której postać wcieli się Charlize Theron ( "Monster" , "Wbrew regułom" ). Moss zagra jedną z kochanek Springfield.

 • Gwiazdy w Brytyjskim Salonie Sławy

  We wtorek wieczorem, 14 listopada, w londyńskim Alexandra Palace odbyła się uroczystość wprowadzenia nowych członków do UK Music Hall of Fame (Brytyjskiego Salonu Sławy). Uhonorowane zostały same sławy - Prince, James Brown, Led Zeppelin, Brian Wilson (The Beach Boys), Rod Stewart, Dusty Springfield, Bon Jovi i producent sir George Martin, nazywany często "piątym Beatlesem".

 • Nicole Kidman woli kobiety?

  Nicole Kidman zagra piosenkarkę Dusty Spriengfield. Aktorka będzie musiała polubić zwierzęta i... kobiety. Springfield kochała bowiem koty i była biseksualna.

 • Kobiece albumy wszech czasów. Lista!

  Adele wśród najwybitniejszych, ale nie na podium. Interesujący ranking magazynu "Rolling Stone".

 • Leslie Clio: Zwyczajna dziewczyna

  "Lubię żuć gumę" - mówi o sobie Leslie Clio, którą już okrzyknięto mianem "Dusty Springfield młodego pokolenia". Niemiecka wokalistka w marcu zadebiutuje płytą "Gladys".

 • Zespół The White Stripes wyda wkrótce kolejnego singla z najnowszej płyty "Elephant". Będzie nim nowa wersja utworu sprzed lat, zatytułowanego "I Just Don't Know What To Do With Myself".

 • Abba: Nowa płyta byłej wokalistki

  Agnetha Fältskog podpisała kontrakt nagraniowy z wytwórnią Warner Music. Jego owocem będzie pierwsza od 17 lat studyjna płyta byłej wokalistki legendarnej grupy Abba, której premierę zaplanowano wstępnie na drugi kwartał 2004 roku.

 • Parker i Walken romansują

  Mary-Louise Parker ( "Czerwony smok" ) i Christopher Walken ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) podpisali kontrakty na występ w filmie "Romance and Cigarettes", który dla studia United Artists przygotowuje aktor, reżyser i scenarzysta John Turturro ( "Człowiek, który płakał" , "Illuminata" ).

 • Jak podają nieoficjalne źródła, ceremonię wręczenia tegorocznych nagród Grammy otworzy Madonna. Amerykańska wokalistka, która wydała w zeszłym roku album "Music", nominowana jest do nagrody w dwóch kategoriach.

Zdjęcia na temat: dusty springfield
Wideo na temat: dusty springfield
 • Samoloty 2

  Po sukcesie "Samolotów" Disney raz jeszcze zaprasza w podniebną podróż w filmie "Samoloty 2". Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki, samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater...

 • Samoloty 3D

  Po ogromnym sukcesie "Aut" i "Aut 2" Wytwórnia Disney/Pixar zaprasza w podniebną podróż w filmie "Samoloty", który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne. Dusty samolot rolniczym, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk...