• Informacje na temat:

  duże tyłki gwiazd

Artykuły na temat: duże tyłki gwiazd
 • ​Anna Guzik wyszła za mąż!

  Gwiazda "Na Wspólnej" i jej narzeczony Wojciech Tylka stanęli na ślubnym kobiercu!

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

 • Anna Guzik długo czekała na te wieści!

  .... Jak? Choćby, kupując kalendarz na 2018 rok. Gwiazda patronuje lipcowi, a na zdjęciu pięknie prezentuje się wśród dziecięcych ciuszków. Teraz cieszy się macierzyństwem. Już wiadomo, że umówiła się(...) zestresowanym rodzicom chorych dzieci... *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Queen: Czterej muszkieterowie (fragment książki)

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo przeczytać fragment książki "Queen. Królewska historia" autorstwa Marka Blake'a.

 • Anna Guzik spodziewa się kolejnego dziecka! Jej bohaterka w "Na Wspólnej" też zajdzie w ciążę!

  ..."Bycie podwójną mamą to oczywiście duże wyzwanie, ale też i ogromna podwójna radość" - cieszyła się w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie". W roli mamy rocznych dziewczynek, Basi i Niny, odnalazła(...), ale to my jesteśmy powodem, dla którego znalazły się na tym świecie" – wyznała.  Gwiazda odkryła też w sobie wrażliwość, której dotąd nie znała. Niedawno zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy dla...

 • "Potrząsam tyłkiem cały czas"

  "Why Try Harder - Greatest Hits" opowiedział o pracy nad teledyskami, znajomościami z licznymi gwiazdami, braku ubezpieczenia na życie, występach na plażach i pracach nad musicalem. Przed wami Fatboy

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan chciałaby udowodnić, że potrafi więcej...

  Jeszcze cztery lata temu Barbara Kurdej-Szatan znana była jedynie ze spotów reklamowych jednej z sieci telefonii komórkowej. Była bardzo szczęśliwa, gdy w 2014 roku twórcy "M jak miłość" dostrzegli ją i niespodziewanie zaproponowali rolę Joasi, która przyniosła jej trzy Telekamery "Tele Tygodnia" i uczyniła jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Niemal z dnia na dzień została gwiazdą, ale...

 • Emily Blunt: Grzeczna dziewczynka?

  Ta hollywoodzka gwiazda czuje się tak samo swobodnie w gorsecie, jak i w dżinsach. Ale najchętniej wbiłaby się w kostium superbohaterki!

 • Marzena Kipiel-Sztuka: Jestem gotowa na szaleństwo

  ..., gdy tylko mogę, też go oglądam. Cieszę się, kiedy zobaczę odcinek z Krystyną Feldman i dziękuję, że w swoim życiu otarłam się o taką gwiazdę. Nadal się pani odchudza? Teraz już wróciłam do dawnej(...). *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Chciałam zajmować się polityką

  Gościem programu RMF Extra była Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka opowiadała m.in. o "Tańcu z gwiazdami", swoim życiowym partnerze - tancerzu Adamie Królu i arystokratycznych korzeniach. Wyznała również, że czerwona sukienka przyniosła jej pecha i dlaczego zakłada różową bieliznę.