• Informacje na temat:

  duże usta

Artykuły na temat: duże usta
 • Aleksandra Kwaśniewska powiększyła sobie usta?!

  ...selfie. Jedna z fanek zwróciła uwagę na jej usta, które wydały jej się nienaturalnie  duże. Zapytała, czy "ona też obotoksowała usta". Na reakcję Kwaśniewskiej nie trzeba było długo czekać! Córka...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Luxuria Astaroth (22 l.), znana z ubijania masła w teledysku Donatana, pochwaliła się w mediach społecznościowych nowymi ustami. Widok przeraża!

 • Uczestniczka "Warshaw Shore" powiększyła piersi

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi.

 • Ewa Minge zmniejszyła sobie usta!

  ...pięćdziesiątce postanowiła całkowicie odmienić swój wygląda. Teraz stawia na naturalność, by nie przypominać sztucznej lalki.  Po włosach przyszedł czas na usta... "Ostrzyknęłam je kilka lat temu kwasem(...), oczywiście przedłużanych, zagęszczanych. Na ten moment mam swoją wymarzoną fryzurę chłopczycy, do której wróciłam po ponad 20 latach. Nie mam już kwasu hialuronowego w ustach i nie mam długich loków...

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

 • Paula Tumala: Co się stało z biustem byłej frelki Gortata? Tak duży jeszcze nie był

  Paula Tumala, znana jako była frelka Marcina Gortata, na pokazie Bizuu zaprezentowała przed fotoreporterami powiększone usta i ogromny biust. Ci, którzy dobrze ją znają, przecierali oczy ze zdumienia. Piersi i usta celebrytki tak duże jeszcze nie były...

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • "M jak miłość": Hania jest już dużą dziewczynką!

  Jesienią w Grabinie pojawi się Natalka (Marcjanna Lelek). Młoda Zarzycka wyjaśni rodzinie, że Franek został wezwany przez szefów do Warszawy. Gdy on załatwiał sprawy służbowe, ona mogła odwiedzić rodzinę.

 • "Lewiatan" : Bezradność w starciu z Bogiem

  Wszelka władza pochodzi od Boga. To fraza, która pada z ust jednego z bohaterów (nagrodzonego za najlepszy scenariusz w Cannes) filmu Andrieja Zwiagincewa. Tyle, że na sportretowanej przez rosyjskiego reżysera prowincji, gdzie sam diabeł mówi dobranoc, Boga chyba nie ma.

Zdjęcia na temat: duże usta
Wideo na temat: duże usta
 • Patrycja Markowska o dużych ustach i wierze w anioły!

  czacie, interesowało jednak coś innego! "Pytają mnie, dlaczego mam takie duże usta" - pożaliła się Markowska. Ponoć to zasługa genów! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Ania z "Warsaw Shore" powiększyła piersi!

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi. Jak sama przyznała, choć zdarzało jej się krytykować takie operacje, postanowiła zdecydować się na zabieg. To nie pierwszy raz, kiedy Ania poprawiła naturę - gwiazda reality show ma już powiększone usta. Dziewczyna o wszczepieniu silikonowych wkładek poinformowała na swoim profilu na

Dyskusje na temat: duże usta